Yahyalı İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve Yahyalı Ziraat Odası tarafından düzenlenen Toprak Günü ve Elma Hasat Başlangıcı Etkinliğine katılan Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, “Dünya’nın en tatlı elması ilçemizde yetişiyor. Elmadan 11 çeşit ürün elde ediliyor. Üretim kapasitemizi artırmak için hızla modern üretime geçmemiz lazım” dedi. 

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, göreve geldiği günden bugüne kadar Yahyalı’da önemli projeleri hayata geçirdiklerini belirterek, “4,5 yılda güzel projelerin altına imza attık. Yahyalı’da yaşam kalitesini birkaç tık daha üste taşıdık.” dedi. 

Kayseri’nin Yahyalı İlçesinde düzenlenen İsmet Mahallesi Şenliğine katılan İlçe Belediye Başkanı Esat Öztürk; “Yahyalı’da çok güzel şeyler oldu. Gurbette yaşayan vatandaşlarımız, bu güzellikleri daha iyi görüyorlar. Yahyalı’nın değişen yüzünü görünce mutlu oluyorlar” dedi. 

Diğer Makaleler...

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar