11
Pz, Nis
12 Yeni Haber

YAHYALI Kaymakamı Yunus Emre Altıner ve Belediye Başkanı Esat Öztürk, koronavirüs tedbirleri kapsamında semt pazarında denetimlerde bulundu.

İç İşleri Bakanlığı’nın ülke çapında başlattığı “Yoğunlaştırılmış Dinamik Denetim” kapsamında Kayseri’nin Yahyalı İlçesi’nde Covid 19 denetimleri yapıldı.

Yahyalı Belediyesi, Yahyalı Belediyesi İmar AŞ ile Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şubesi arasında imzalanan toplu iş sözleşmesi sonrası işçilerin geriye dönük 6 aylık yevmiye farklarını ve ikramiyelerini hesaplarına yatırdı.Yahyalı Belediyesi, Yahyalı Belediyesi İmar AŞ ile Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şubesi arasında imzalanan toplu iş sözleşmesi sonrası işçilerin geriye dönük 6 aylık yevmiye farklarını ve ikramiyelerini hesaplarına yatırdı.

KAYSERİ’nin Yahyalı ilçesinde, kış şartları nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan yaban hayvanları için belediye ekiplerince yemleme çalışması yapıldı.

Diğer Makaleler...

*Resmi İlanlar*

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar