Yahyalı Belediyesi'nde aşılama başladı - Kayseri Deniz Postası

Hunka Kurban

Yahyalı
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

SAĞLIK çalışanları, koronavirüs salgınına karşı Yahyalı Belediyesi çalışanlarına aşı uygulaması gerçekleştirdi. Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, "Bu sıkıntılı günlerimizi ancak aşılama ile atlatacağız" dedi. 


Yahyalı İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından Yahyalı Belediyesi’nde çalışanlara ilk doz aşıları yapıldı. Belediye bahçesinde yapılan aşılama çalışmasına çalışanlar ilgi gösterdi. Aşılama çalışması hakkında açıklama yapan Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, "Bakanlığımız 81 ilde çok hızlı bir şekilde aşılama kampanyası başlattı. İlçemizde de bu kampanya devam ediyor. Bugünde belediyemizde çalışan işçi ve memur kardeşlerimiz ile birlikte aşı oluyoruz. Hem kendi personelime hem de ilçemizde yaşayan vatandaşlarımıza örnek olması için ilk aşıyı ben oldum. Ülkemizde aşılama hızla bir şekilde ilerliyor. Bu sıkıntılı günlerimizi ancak aşılama ile atlatacağız. Bunu Dünya Sağlık örgütü de kabul etti. Bizde buna inanıyor ve belediye personeli olarak aşımızı yaptırıyoruz” diye konuştu.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım