Zabıta memurlarından Başkan Öztürk’e ziyaret - Kayseri Deniz Postası

Yahyalı
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

YAHYALI Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Zabıta Haftası ve Zabıta Teşkilatı'nın 195’inci kuruluş yıldönümünü nedeniyle Belediye Başkanı Esat Öztürk’ü makamında ziyaret etti.


Zabıta Haftası ve Zabıta Teşkilatı'nın 195’inci kuruluş yıldönümünü nedeniyle zabıta memurlarını makamında ağırlayan Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, “Bugün belediyemizde görev yapan zabıtalarımız ile bir aradayız. Verdiğiniz emeklerinizden dolayı sizlere canı gönülden teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Büyüklerimizin de zaman zaman söylediği gibi zabıta demek belediye demek, belediye demek zabıta demek. İlçemizdeki her türlü hareket belediyemizi dolayısıyla da zabıtamızı ilgilendiriyor. Biz 24 saat esasına göre görev yapıyoruz. Bizim görevimiz ilçede yaşayan insanlarımıza mutluluk ve esenlik sunmak. Zabıta teşkilatımızın çok kadim bir geçmişi var. Siz, bizim yürüyen ayağımız, gören gözümüzsünüz. Sizlere büyük işler düşüyor. Görevimizin idrak ve şuuru içinde çalışıyoruz” dedi.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım