Talas Belediyesi 2886 sayılı Devlet İhale Kanununa göre kiralık eczaneler ve satılık akaryakıt alanı, kütle parseller, özel sosyal tesis, özel sağlık tesisi, ticaret merkezi alanı olmak üzere toplam 21 taşınmazı ihale edecek. Konuyla ilgili ihale 25 Temmuz Çarşamba günü saat 13.00'te Belediye Meclis Salonu’nda yapılacak. 

Talas’ta vatandaşlara daha iyi hizmet vermek için bir yandan çalışmalarını sürdüren Talas Belediyesi bir yandan da araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor. Bu kapsamda 420 bin TL değerindeki 3 yerli kamyonet belediye bünyesinde hizmete sunuldu. 

Talas Belediyesinde yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi ilçe merkezi ve kırsal mahallelerdeki mezarlıklarda kapsamlı bakım çalışması başladı.

Talas Belediyesi, daha yeşil bir Talas için ilçeye yeni park alanları kazandırıyor. Son 4 yıllık dönemde 42 yeni park alanı kazandıran, 23 parkı ise yenileyen Talas Belediyesi, 24 yeni parkın yapımını, 3 parkın ise yenileme çalışmalarını sürdürüyor. 

2017-2018 yılı eğitim ve öğretim yılında Talas Belediyesi, Talas Kaymakamlığı ve Talas Halk Eğitim Merkezince düzenlenen mesleki, sosyal ve kültürel kurslarda yapılan “El Emeği Göz Nuru” ürünlerin yıl sonu sergisi yapıldı. Sergi 19-20-21 Haziran tarihlerinde açık olacak. 

Diğer Makaleler...

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar