Talas Belediyesi ekipleri, Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle asfaltını serdiği Hoca Ahmet Yesevi Caddesinin çevre düzenlemesini tamamlama aşamasına geldi. 

Türkiye'de ilk kez Talas Belediyesi tarafından başlatılan ve bu yıl üçüncüsü düzenlenen, vatandaşların kışlık ihtiyaçlarının karşılandığı ‘Salça Günleri’ başladı. Bir yanda salçanın kaynadığı diğer yanda şarkıların söylendiği etkinlik renkli görüntülere sahne oldu. 

Türkiye'de ilk kez Talas Belediyesi tarafından başlatılan ve bu yıl üçüncüsü düzenlenen, vatandaşların kışlık ihtiyaçlarını karşımayı amaçlayan ‘Salça Günleri’ hazırlıkları tamamlandı. 

Talas Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince 2018-2019 eğitim-öğretim yılı öncesi ilçedeki eğitim kurumları zararlı haşeratlara karşı ilaçlanmaya başladı. 

Talas Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, zabıtanın kamu düzeninin sağlanması ve belediyenin hizmetlerinin uygulanmasında önemli bir elçi olduğunu belirterek, “Zabıta, belediyemizin vatandaşlarımıza karşı yüzüdür.” dedi. 

Diğer Makaleler...

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar