Talas Belediyesi, koronavirüs önlemleri kapsamında son yayınlanan genelgeyle Pazar yerlerinde uyulması gereken kuralların tam olarak yerine getirilmesini sağladı. Zabıta ekipleri, yaptıkları anonsla da vatandaşlara sık sık kuralları hatırlattı. 

Talas Belediyesi ve Orta Anadolu Kalkınma Ajansı(ORAN) arasında yapılan işbirliği protokolü ile Talas’ta çiftçiye tarım ve hayvancılıkla ilgili eğitim ve danışmanlık desteği verilecek.

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’yi ziyaret ederek projelerle ilgili bilgi paylaşımında bulundu.

KAYSERİ'de kar yağışının etkili olmasıyla Talas Belediyesi karla mücadele ekipleri, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

KAYSERİ'de Talas Belediyesi tarafından 'Yüz Ağartan' projeler kapsamında 'Hayır Çarşısı', 'Talas Sanat Galerisi' ve 'Engelli Araçları Bakım Onarım Ünitesi' açılışı törenle yapıldı.

Talas Belediyesi, kar yağışının başlamasıyla birlikte vatandaşların mağduriyet yaşamaması için tedbirlerini arttırarak çalışmalarına başladı.

Diğer Makaleler...

*Resmi İlanlar*

reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar
Biz Bize Yeteriz Türkiyem
Reklam