Talas’ta ilçe sakinleri hizmet istiyor

Talas

Millet İttifakı İyi Parti Talas Belediye Başkan Adayı Av. Osman Haymana, ilçedeki mahallelere yaptığı ziyarette ayrı ayrı hizmet sorunlarıyla karşılaştı. Mahalle halkı ise, “Hizmet sorunumuzu İyi Partili Av. Osman Haymana çözecek” dedi.

 

İyi Parti Talas Belediye Başkan Adayı Av. Osman Haymana, seçim çalışmaları kapsamında Mevlana, Tablakaya, Çatakdere ve Süleymanlı mahallesi sakinleriyle buluştu.

Her mahallede ayrı bir sorunla karşı karşıya kalan Av. Haymana, sorunların çözümü için öncelikle kazanması gerektiğini hatırlattı.

Mahalle halkı, “Hizmet sorunumuzu İyi Partili Av. Osman Haymana çözecek. Artık söz verip, vaatlerde bulunup yerine getirmeyenler düşünsün. Her seçimde aynı partiye oy verdik ama mahallemiz her geçen gün geriye gitti. Kalkınma olmadığı gibi belediye hizmetlerinden de yararlanamadık. Bundan sonra oyumuz İyi Parti Adayı Osman Haymana’ya” dedi.

İnsanların Mutlu Olmasını Arzu Ediyoruz Ama…

Gittiği mahallelerde halkın sevgisiyle karşılaşan ve gördüğü ilgiden memnuniyet duyan Av. Osman Haymana,  “Gittiğimiz her yere insanlarımızın mutlu ve sevinçli bir yaşama sahip olduklarını düşünerek gidiyoruz. Aslında ülkemizin içinde bulunduğu koşulları çok iyi biliyoruz. Herkesin sorun ve sıkıntılar yumağıyla uğraşmak zorunda kaldıklarını biliyoruz ama yine de bir umut diyerek insanların mutlu olmasını arzu ediyoruz. Zira düşündüğümüzün aksine bir fotoğrafla karşı karşıya kalıyoruz. Demek ki ülkenin tamamında bir sıkıntı var ve bütün ülkede insanlar gerçekten mutsuz. Peki, nedir bu insanların başlıca sorunları? En başta ekonomik kaygılar! Sonrasında belediyenin hizmet açığı! Hadi diyelim ki ekonomik sorunların iktidarın yanlış politikalarından kaynaklanıyor. Peki, belediye neden hizmet götürmez ve insanları sıkıntıya baş başa bırakır? Talas’ın kırsal mahallelerinden Çatakdere, Süleymanlı, Sakaltutan buralarda yaşayan insanların geçen seçimde oy verdikleri belediye başkanından hizmet alamaması anlaşılamaz! Eşit hizmet anlayışını bütün Talas’a yaymayan bir partinin adayı nasıl bu insanlarla yüz yüze gelecek? Bu insanlardan nasıl oy isteyecek? ‘Hizmeti ben değil, benden önceki belediye başkanı getirmedi’ mi diyecek! Kendinden önceki başkanı nasıl eleştirecek? İnsanların artık bu boş vaatlere karnı tok. Bizleri en güzel şekilde ağırlayıp, desteklerinin bizlerden yana olduğunu söyleyen Talaslılarımıza sonsuz teşekkürlerimi iletirim. Birlik ve beraberlik içerisinde Talasımız, Kayserimiz ve ülkemiz iyi olacak.” Şeklinde konuştu.  Kurumsal

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar