26
Sal, Oca
14 Yeni Haber

Talas
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

TALAS Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Talas Belediyesi, Maharetli Eller Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi iş birliği ile açılan ‘Maharetli Eller Kadın Üretici Pazarını ziyaret etti.


Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Harman mahalle meydanında her bir ve üçüncü pazarı kurulan Maharetli Eller Kadın Üretici Pazarını ziyaret etti. 59 kadın üreticinin katıldığı Pazar, yoğun ilgi gördü. Pazardaki stant açan ve alışverişe gelen vatandaşlarla görüşen Başkan Yalçın "Hanımefendilerin el ürünlerini burada ekonomiye kazandırıyoruz. Anne demek ev demektir. Buradaki annelerimiz her işin üstesinden geliyor ve bunlara ek olarak da ekonomiye katkı sağlamak üzere burada bulunuyor. Kadınların elinin zarafeti ayrıdır, burada kadın titizliğini görüyoruz. Bu pazarın örneklerinden farkı, daha düzenli ve organize olmasıdır. Buradan katılan tüm hanımefendilere teşekkür ediyorum.” dedi.

*Resmi İlanlar*

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar