Kayseri Deniz Postası - Talas’ta Kış Öncesi Hummalı Yol Çalışması
29
Pzt, May
27 Yeni Haber

1000x200 Avenir DenizPostasi

 

 

Talas
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Talas Belediyesi, yaklaşan kış öncesi yollarda alt ve üst yapı yenileme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İlçe genelinde birçok noktada yenilenen yollar ile ulaşım daha konforlu ve güvenli hale getiriliyor.

 

Aynı anda hem ilçe merkezi hem de kırsal mahallelerde gerçekleştirilen faaliyetlerde birçok güzergahta altyapı unsurları yenilenirken kaldırım, çevre düzenlemesi ve asfalt serimi gibi üst yapı çalışmaları da tamamlanıyor.

Kış mevsimi öncesi ilçedeki ulaşım ağını daha konforlu ve güvenli hale getirmeyi hedefleyen Talas Belediyesi, Mevlana, Bahçelievler, Reşadiye, Yazyurdu ve Kepez Mahallelerindeki birçok yolu baştan aşağı yeniliyor.

RÜZGARLI CADDESİ BAŞTAN YAPILIYOR

İlçenin önemli ana arterlerinden birisi olan Rüzgarlı Caddesi de başlatılan çalışmalarla adeta yeniden yapılıyor. Alt ve üst yapısında yenileme çalışması başlatılan caddede öncelikle elektrik, su ve kanalizasyon hatları gibi altyapı unsurları yerine getiriliyor. Alt yapı çalışmalarının ardından üst yapısı yenilecek olan yol, kaldırım ve çevre düzenlemeleriyle birlikte asfaltının serilmesinin ardından ulaşıma açılacak. Bahçelievler Mahallesi’nin önemli arterlerden olan yaklaşık 1.000 metre uzunluğa sahip yol, yeni haliyle ilçenin prestij yollarından birisi olacak.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım