Talas’ın birçok noktasında çalışmalarını sürdüren Talas Belediyesi, Talas üzerinden Malatya Yolu'na bağlanacak Derevenk Viyadüğüne bağlantı yolu olan Sayer Caddesinde asfalt serimine başladı. 

Talas Belediyesi öncülüğünde ve hayırseverlerin katkısıyla sağlıkta her geçen gün yeni bir tesisin hizmet vermeye başladığı ilçede, Fatma Kirazgiller Aile Sağlığı Merkezi inşaatında sona gelindi. 

Talas Belediyesi ekipleri, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi vatandaşların huzurlu ve güven içinde bir bayram geçirebilmesi için hazırlıklarını tamamladı. 

Talas Belediyesi ilçe genelinde ihtiyaç duyulan bölgelerde 15 adet şadırvan projesiyle örnek bir hizmeti hayata geçirdi. Hayırsever katkılarını da aldıklarını belirten Başkan Palancıoğlu, Tablakaya Mahallesi Sokak Sağlıklaştırma Projesinin yakında açılışının yapılacağını söyledi. 

Talas Belediyesi Akçakaya Mahallesinde yaşlı vatandaşların katılımıyla ikinci bahar gezisi gerçekleştirdi. Talas Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, her hafta geziler düzenleyerek yaşlılara farklı mekanları tanıtacaklarını söyledi. 

Diğer Makaleler...

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar