Akkışla - Kayseri Deniz Postası

Akkışla Belediye Başkanı Ayhan Arslan ve İlçe Kaymakam Vekili Erkan Minuz, karne heyecanı yaşayan çocukların duygularına ortak olarak çocukların karnelerini kendi elleriyle verdiler.

Akkışla'da ulaşımın aksamaması adına karla mücadele 2 gündür bütün hızıyla devam ediyor.

Haber-Foto: Azim DENİZ-Şeyda AŞATIR/ Kayseri Deniz Postası Gazetesi ekibi olarak ilçe gezilerimize devam ediyoruz. Yaklaşan yerel seçimlerde, ilçe halkının sorunlarını gündeme taşımak ve çözüm bulunması adına vatandaşları dinliyoruz. Bu kapsamda son durağımız Akkışla oldu. Vatandaşların bir kısmı hizmetlerden memnun olduklarını söylese de bazıları ilçede Adliye’nin olmaması ve Hastane olmamasından şikayetçi olduklarını söyledi. Hiç gelişmemiş olan ilçede, halkın sadece ilçe merkezine yapılan kaldırım ve parktan mutlu olması dikkat çekti.

Özel Haber:Aydan Yıldırım

2021 yılında Akkışla Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nce açılan ve Akkışla Belediyesi'nin lojistik destek verdiği Amigurumi (örgü bebek) kursuna katılan kursiyerler sergi açarak maharetlerini sergiledi. 

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım