Kayseri Deniz Postası - Ayhan Arslan : Hizmetlerimiz Mesailere Sığmıyor
29
Pzt, May
27 Yeni Haber

1000x200 Avenir DenizPostasi

 

 

Akkışla
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber : Aydan Yıldırım

Kayseri'nin Akkışla ilçesinde yapımı devam eden inşaat ve yol çalışmalarına belediye ekiplerince mesai saati gözetilmeksizin devam ediliyor. 

Akkışla İlçesinde İlçe Terminali faaliyete geçti. Terminalin faaliyete geçmesiyle birlikte ilçede sıcak asfalt çalışmaları da tamamlandı. Kayseri'nin Akkışla ilçesinde Yöresel Ürünler Tesisi ve Marketlerin ayrıca İlçe Hastanesinin otopark çalışmaları da devam ediyor. 

Akkisla Haber

İlçede yapılan çalışmaları gece yerinde inceleyen Akkışla Belediye Başkanı Ayhan Arslan ; " Gün boyu süren çalışmalara gece de devam ediyoruz. Şirin Akkışlamızı daha iyi yerlere getirmek için Yorulmadan, Durmaksızın Çalışıyoruz! İlçe Terminalimiz, Yöresel Ürünler Tesisimiz ve marketlerimizin otoparklarını gün içinde tamamladık, İlçe Hastanemizin atıl bir şekilde olan otoparkının asfalt çalışması için tüm belediye personellerimizle zemin iyileştirmesini yapıyoruz. Çalışmalarımızın ilçemize hayırlı olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.

 

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım