Kayseri Deniz Postası - Kesdoğan Vadisi Doğa Yürüyüşü Gerçekleştirildi
04
Cts, Şub
38 Yeni Haber

1000x200 Avenir DenizPostasi


Forum Kayseri

Akkışla
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber : Aydan Yıldırım

Akkışla belediyesi kültürel faaliyetlere devam ediyor.

3 Ekim Dünya yürüyüş gününe bir gün kala Kayseri'den birçok sivil toplum kuruluşu ve Akkışla halkının katılımıyla Kesdoğan Vadisi doğa yürüyüşü gerçekleştiren Akkışla Belediyesi misafirlerini ağırladı.

Etkinliğe Akkışla Kaymakamı, Emniyet Amiri, İlçe Jandarma Komutanı, Muhtarlar, Meclis Üyeleri , Siyasi Parti Temsilcileri ve vatandalar katıldı. 

Kesdoğan Millet Bahçesinde sona eren etkinlikte, Belediye Başkanı Ayhan Arslan misafirlerle birlikte çalışmalar sonrasında yeni bir görünüme sahip olan Millet Bahçesini gezdi.

Etkinlikte konuşan Akkışla Belediye Başkanı Ayhan Arslan ; "Hem çalışmalarımızda hem de sosyal etkinliklerimizde hız kesmiyoruz. Her geçen yıl Akkışlamızın ve Kesdoğanımızın yeni çehresiyle Kayseri'den sivil toplum kuruluşlarını doğa yürüyüşümüzde ağırlıyoruz. Önceki yıllar güzel bir etkinlik olmuş ki şimdi yine talep geldi öğrencilerimizi misafir ettik. Öğrencilerimize eğitim hayatlarında başarılar diliyorum, Akkışlamızı bir cazibe merkezi haline getireceğiz inşallah.  Akkışlamızı hiç görmemiş misafirlerimiz Kesdoğanımızı gördükten sonra hayranlıklarını dile getirdiler. Ben hepsine teşekkür ediyorum, yine tekrar ediyorum bizler 3 kuralımızı yerine getirirsek Rabbimde Bereketini esirgemiyor. İlçemize hizmet konusunda emeklerini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Memduh Büyükkılıç'a ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Büyükşehir Belediyemizin destekleri ile gördüğümüz Millet Bahçesi başta olmak üzere ilçemizin dört bir yanında çalışmalar devam ediyor '' ifadelerini kullandı.

 

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım