Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Felahiye ilçesi için çok önemli olan ve verim alınması halinde diğer ilçelere de yapılması düşünülen Toplu Ahır Projesi’nin yapılacağı bölgede incelemelerde bulundu. Başkan Çelik, Felahiye ziyaretinde AK Parti Felahiye İlçe Başkanı Musa Zafer Kingir'in babasının cenazesine de katıldı.

Vali Süleyman Kamçı, "Muhtarlarla Buluşma İlçe Toplantıları" çerçevesinde Felahiye ilçesine bağlı mahallelerin muhtarlarıyla bir araya gelerek, sorun ve taleplerini dinledi.

Felahiye ilçesinde Atatürk büstünün yere atıldığı yönündeki haberler sonrasında Belediye Başkanı Vural Coşkun olayın bir provokasyon olduğu söyleyerek, "Yakalanan şahıs duvardan atlayarak görüntü aldığını itiraf etti" diyerek güvenlik kamera görüntülerini paylaştı. 

Haber-Foto: Şeref KAHRAMAN / Kayseri'nin Felahiye ilçesinde, armut ağacının çiçek açması, vatandaşları şaşırttı. Sonbaharda sararan yaprakların olduğu bahçede çiçek açan armut ağacı, güzel görüntü oluşturdu. 

Haber: Şeref KAHRAMAN / 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde AK Parti Felahiye Belediye Başkan aday adayı olan Sinan Taşçı, 2015 Genel Seçimlerinde MHP’ye oy verdi. Taşçı, Felahiye’nin hayalet kasabaya doğru gittiği ve Türkiye’nin yüzde 85 gariban kesiminin unutulduğu için MHP’ye oy verdiğini söyledi.

Diğer Makaleler...

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar