Muhtardan örnek davranış - Kayseri Deniz Postası

Felahiye
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber: Şeref Kahraman- Felahiye ilçesi Alparslan Mahallesi Muhtarı Nihat Karakoç, sokağa çıkma yasağının olduğu pazar günü ev ev gezerek, mahalle sakinlerinin ihtiyaçlarını giderdi.

Ev ev gezip, mahallelinin ihtiyaçlarını giderdi

İçişleri Bakanlığı kararınca 48 saat süre ile Kayseri’de sokağa çıkma yasağı sürerken, Felahiye ilçesi Alparslan Mahallesi muhtarından örnek bir davranış geldi.

Ev ev gezen ve ihtiyaçları liste halinde yazan Muhtar Nihat Karakoç, daha sonra kendi özel aracı ile ilçeye giderek tüm ihtiyaçları alıp, evlere dağıttı. 

Karakoç , “Bugün sokağa çıkma yasağına uyan mahallem sakinlerini evlerinde her birini ayrı ayrı ziyaret ederek ihtiyaçlarını not alarak ilçeden ihtiyaçlarını alıp evlerinde teslim ettim. Kurallara uydukları için Alparslan mahallesi sakinlerimizin cümlesine teşekkür eder, saygılarımı sunarım. Evde kalmaya devam edin, ihtiyaçlarınızı bizler getirelim“ diye konuştu. 

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım