Anaokulu çocuklar doyasıya eğlendiler

Sarız

Sarız Belediyesi İlçe Merkezinde Anaokullarında Eğitim ve Öğrenim gören çocuklara bahar gezisi düzenledi. Anaokullular, farkındalık ortaya koyan Kayseri Büyükşehir Belediyesine ait hayvanat bahçesi ve Mazakla gezisi ile gönüllerince eğlenmenin mutluluğuna eriştiler.

Her zaman çocukların ve eli öpülesi ailelerin yanında olmaya ve onlara destek olmaya devam eden Sarız Belediyesi sosyal belediyeciliğin gerekliliklerini yerine getirme adına çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Bu kapsamda Anaokulu çocukların dünyalarına renk katmak için, Kayseri Kumarlı mevkide yeralan mazakla Cazibe Eğlence merkezine eğitmenler eşliğinde bir gezi düzenlendi.

Anaokulunda eğitim ve öğrenim gören 80 çocuk, buradaki hayvanat bahçesini gezerek, çeşitli hayvan türlerini görme şansını yakalarken, güzel bir gün geçirmenin keyfini de doyasıya yaşadılar ve bu güzel gecen günlerini kendilerine yaşatan Belediye Başkanları Ömer Faruk Eroğlu’na teşekkür ettiler. (Kurumsal)

 

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar