“Her türlü risk teminat altına alınabilecek”

Ekonomi

Ada Sigorta Açılışı CHP Milletvekili Şevki Kulkuloğlu ve CHP Milletvekili adaylarından Feyzullah Keskin ve Hacı Bektaş-i Veli Derneği Başkanı Sadık Genç ile yönetiminin de katıldığı törenle açıldı. Firma yetkilisi Neşe Denizkurdu, “İhtiyaç fark etmeksizin her türlü riskin teminat altına alınabileceği ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulacağı bir anlayışı kendimize vizyon edindik” dedi.

Tacettin Veli Mahallesi Delikan İŞ Merkezi’ndeki açılışa BNP Paribas Cardif Emeklilik yöneticileri, Ergo, Ray ve Acıbadem sigorta şirketleri yöneticileri, bir çok sivil toplum kuruluşu temsilcisi, işadamları, Ankara Yeminli Mali Müşavirler Odası Kayseri İl Temsilcisi İmdat Şimşek ve davetliler katıldı.

CHP Kayseri Milletvekili Şevki Kulkuloğlu, açılışta yaptığı konuşmada, ''Kayseri’nin önemli sigorta kuruluşları arasında yer alacak olan Ada Sigorta'nın sektöre hayırlı olmasını diliyor, sosyal yaşantılarında ve daha önceki iş tecrübelerinde oldukça başarılı olan Sabri-Neşe Denizkurdu çiftinin yeni şirketlerinde de büyük başarılara imza atacaklarına inanıyorum” diye konuştu.

Firma yetkilisi Neşe Denizkurdu ise konu ile ilgili yaptığı açıklamada şöyle konuştu: “Sigorta sektöründe çeşitli firmalarda uzun süre deneyim kazandık. Kazanmış olduğumuz bu birikimleri, yine konusunda uzman eşim ile birlikte kendi firmamızı kurarak sektöre ve müşterilerimize kazandırmak istedik. Firmamız sektörde az rastlanır bir amaç doğrultusunda kuruldu. Şöyle ki; İhtiyaç fark etmeksizin her türlü riskin teminat altına alınabileceği ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulacağı bir anlayışı kendimize vizyon edindik.’’ [Kurumsal Haber]

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar