Dillere pelesenk olan şarkıları, güçlü sesi ve sahne performansıyla adından sıkça söz ettiren ünlü şarkıcı Melek Mosso katıldığı programda kalçasını yaptırdığını itiraf etmesi sonrası kulaklarını yaptırmasını söyleyen insanlar hakkında konuştu. Verdiği yanıt büyük dikkat çekti.

Kayserili Şarkıcıdan O Yorumlara Bomba Yanıt! Asla Terminatöre Dönüşemem!-1

Yeni İmajı hayranlarından Tam Not Aldı

Sabahçı Kahvesi, Hayatım Kaymış, İlletim, Yıllar Affetmez, Yarım Kalan Sigara, Keklik Gibi, Vursalar Ölemem, Doğum Günü gibi ezbere bilinen şarkıları seslendiren ünlü sanatçı Melek Mosso son zamanlarda tarzıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Tarzını değiştirerek saçlarını kızıla boyatan Mosso bu haliyle hayranlarından tam not aldı.

Bülent Ersoy ‘Erkeklerle Uygunsuz Gördüm’ Demişti! Tolgahan Karataş Gerilimi Büyüyor! Bülent Ersoy ‘Erkeklerle Uygunsuz Gördüm’ Demişti! Tolgahan Karataş Gerilimi Büyüyor!

Özel Hayatıyla Gündeme Geldi

Model Serkan Sağdıç ile kısa süre önce dünyaevine giren Mosso aynı zamanda özel hayatıyla da gündeme geldi. Mutlu evliliğini gözler önüne seren ünlü ismin eşiyle paylaştığı fotoğraflar sosyal medyayı salladı. 

Kalça Dolgusu Yaptırdığını İtiraf Etmişti

Büyük bir çıkış yakalayarak son dönemin en sevilen sanatçıları arasında yer alan ünlü sanatçı geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda kalça dolgusu yaptırdığını itiraf ederek sosyal medyanın diline düşmüştü. 

Melek Mosso Eser Yenenler'in YouTube programına konuk oldu. Orada kendisine kulaklarını yaptırmasını söyleyenlere sitem etti. Mosso Konu estetiğe gelince Yenenlere içini döktü.

Kayserili Şarkıcıdan O Yorumlara Bomba Yanıt! Asla Terminatöre Dönüşemem!-2

‘Ben Kulaklarımı Seviyorum’

Kulaklarına takanların olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı “Herkes benim kulaklarıma takmış durumda. On dakikada hallediyorlar çok güzel olacaksın diye çok mesaj alıyorum. Arkadaşlar ben kulaklarımı seviyorum ve yaptırmayı da düşünmüyorum" İfadelerini kullandı.

‘Hayatımda Asla Yaptırmayacağım Tek Yerim Kulaklarım’

Kulaklarını yaptırmasını söyleyenlere yanıt veren Mosso, "Bir de sürekli yazıyorlar çok paran var artık yaptır şu kulaklarını. Hayatımda asla yaptırmayacağım tek yerim kulaklarım yani bunu bir anlaşalım. Estetiğe karşı değilim ama kendimi de asla terminatöre dönüştürmem. Minik minik dolgu falan yaptırıyorum bunlar bana yetiyor şu anda” diyerek tartışmalara son noktayı koydu. 

Kaynak: Haber Merkezi