Kayserili Ünlü Oyuncunun O Videosuna Tepki Yağıyor! Kayserili Ünlü Oyuncunun O Videosuna Tepki Yağıyor!

Geçen Mayıs ayında eski manken Deniz Akkaya'nın 16 yaşındaki kızı A.Ö.'ye şiddet uyguladığı iddiası ortaya atılmıştı. İddiaların ardından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. Savcılık ünlü ismin kızına attığı termosu silah olarak kabul ederken Akkaya'nın 1 yıl 6 aydan 4 yıl 6 aya kadar hapis cezası istendi.

Kızına Şiddet Uyguladığı İddia Edilen Kayserili Ünlü Mankene Hapis Şoku!-1

Eski manken, oyuncu ve sunucu Deniz Akkaya son günlerde kızıyla yaşadığı tartışmalarla gündeme gelmişti. Kızının kendisine şiddet uyguladığını ve balkona kilitlediğini iddia eden ünlü isim sosyal medyada büyük bir tartışma yaratmış ve yaşananları detaylı bir şekilde anlatmıştı. Kızının velayeti eski eşi Efe Önbilge'ye verilirken ünlü manken sosyal medya paylaşımlarına ara vermeden devam etti ve kızıyla olan yazışmalarını hesabında ifşa etti. Akkaya'nın yazışmalarda kızına karşı psikolojik şiddet uyguladığı açık bir şekilde görülürken tutumu da eleştirilere maruz kalmıştı.

Termos Silah Sayıldı

Aynı zamanda kızının ifadesinde annesinin şiddet uyguladığını ve kendisine termos fırlattığını söylemesi de büyük yankı uyandırmıştı. Tüm bu yaşananların ardından eski manken Deniz Akkaya hakkında kızına şiddet uyguladığı iddiasıyla başlatılan soruşturma tamamlandı. Düzenlenen iddianamede, Akkaya'ya 'Altsoya karşı silahla kasten yaralama' suçundan 1 yıl 6 aydan 4 yıl 6 aya kadar hapis cezası istenirken, savcılık kızına fırlattığı termosu silah olarak değerlendirdi.

Akkaya Hakkında 4 Yıl 6 Aya Kadar Hapis Cezası İstemi

Deniz Akkaya hakkında başlatılan soruşturma tamamlandı. Düzenlenen iddianamede, Deniz Akkaya'nın kızı A.Ö.'ye karşı 'Altsoya karşı silahla kasten yaralama' suçundan 1 yıl 6 aydan 4 yıl 6 aya kadar hapis cezası talep edildi.

Kızı Sikayetinden Vazgeçti, İddianame Kabul Edilirse Akkaya Hakim Karşısına Çıkacak

İddianamede, Akkaya'nın kızı A.Ö.'nün şikayetinden vazgeçtiği belirtildi. Dosyanın kamu davasına dönüşmesi nedeniyle Akkaya hakkında iddianame düzenlendi ve İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'ne gönderildiği ifade edildi. İddianame kabul edilirse Deniz Akkaya'nın önümüzdeki günlerde hakim karşısına çıkması bekleniyor.

Kaynak: DHA