Bahar Candan'ın gerçek kürk olduğu söylenen paylaşımlarına tepki yağdı

Magazin

Katıldığı moda programıyla adını duyuran Bahar Candan, dün Instagram hesabından omuzlarında gerçek olduğu iddia edilen kürkle fotoğraf paylaştı. Candan'ın fotoğrafına kısa sürede binlerce 'katil' yorumları geldi.

Birkaç sene önce katıldığı moda programıyla adını duyuran sonralarda da ilginç kıyafet ve fotoğraflarıyla gündemden düşmeyen Bahar Candan, tepki çeken bir paylaşımla gündeme geldi. Kürk kullanımına tepkiler büyüdüğü son günlerde gerçek olduğu iddia edilen bir kürk giyen Candan, tepkilerin odağı oldu.

KÜRKLE FOTOĞRAF PAYLAŞTI
Yaptığı photoshoplarla sıkça gündeme gelen Bahar Candan, dün sosyal medya hesabından gerçek tilki olduğu iddia edilen kürkle fotoğraflarını paylaştı. Şort ve iç çamaşırı ile poz veren Candan'a kısa sürede binlerce yorum yağdı.

bahar candan in gercek kurk oldugu soylenen 12244939 4942 m
TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR
Önceki gün kürkçüye giderek alışveriş yapan Candan, bu anları sosyal medya hesabından "Çeşme'ye gitmeden kürkçüme gelir kürkümü alırım. Ablam görmesin. İhtişamlı kalmak" notuyla paylaştı. Candan'ın tepki çeken kürk paylaşımlarına 'katil' yorumları yapıldı.
İşte Candan'ın olay yaratan fotoğraflarına gelen tepkiler:

bahar candan in gercek kurk oldugu soylenen 12244939 2229 m
(HABERLER.COM)

0
0
0
s2smodern
powered by social2s

*Resmi İlanlar*

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar