İbrahim Tatlıses, neden Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanında durduğunu açıkladı

Magazin

Verdiği röportajda neden Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanında durduğu sorusuna yanıt veren İbrahim Tatlıses, "Cem Uzan föneminde kendisini meydanlarda eleştirdim. Ona rağmen her zaman bana sevgiyle yaklaştı" dedi.

 

Sabah gazetesinden Tuba Kalçık'a konuşan Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.


"KİM NE DERSE DESİN UMURUMDA DEĞİL"

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan övgü dolu sözlerle bahseden Tatlıses, neden Erdoğan'ın yanında durduğunu da açıkladı. Cem Uzan döneminde Erdoğan'ı eleştiren konuşmalar yaptığını belirten Tatlıses, "Recep Tayyip Erdoğan her şeyden önce çok vefalı bir insan. Ben onu hapisteyken bir kere ziyaret etmiştim. Hatta ondan sonra Cem Uzan döneminde meydanlarda onu çok eleştiren konuşmalar da yapmıştım. Onu o kadar eleştirmeme rağmen beni nerede gördüyse sevgi ve saygıyla yaklaştı bana. Kim ne derse desin umurumda değil, Erdoğan beni nereye çağırırsa giderim. Ölene kadar da yanındayım" dedi.

EYLEM YAPAN ANNELERE DESTEK OLDU

Açıklamalarının devamında Diyarbakır'da HDP binası önünde eylem yapan anneleri desteklediğini belirten Tatlıses, şu ifadeleri kullandı: "Anneler, yavrularını geri istiyor. Her anne isyan etmeli bu duruma. Hiçbir anneyi yavrularından ayıramazsın. Onların gözyaşlarına yüreğim dayanmıyor. Çocukları bir an önce geri verilsin. Ben de babayım. O ailelerin dramını görünce mahvoluyorum. Anneler biliyor çocukları oradan gitmiş ve geri gelmiyor. Verin çocukları. Kimseyi ayırmayın evladından."(DHA)

0
0
0
s2smodern
powered by social2s

*Resmi İlanlar*

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar