11
Pz, Nis
12 Yeni Haber

Magazin
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Sosyal medya platformu Youtube üzerinden yayınlanmaya başlayan “Teşkilat” isimli dizi çok kısa süre içerisinde yüzbinleri görerek büyük bir başarıya imza attı. İnternet dizisi olarak yayın hayatına başlayan ve geçmiş yılları anlatan dönem dizisine sosyal medyadan büyük ilgi var.

 

Dizide, Türk Kontraterör daire başkanlığına bağlı Sakallı ve ekibinin 1980-2000 yılları arasında yaptıkları bir dizi operasyonun perde arkası anlatılmaktadır. Pandemi ile mücadele döneminde böyle bir projeye imza atan AND film ve dizinin yapımcıları; Yusuf KURTOĞLU, Ahmet YAZICI ve İsmail Durmuş KİNGİR açıklamalarda bulunarak zorlu şartlar altında diziyi çektiklerini ve yayınladıklarını belirttiler. Aynı zamanda kısa süre içerisinde büyük hayran kitlesine ulaşmasından ötürü memnuniyetlerini bildirdiler. Dizinin bölümleri bu olumlu gelişmelerden ötürü hız kesmeden devam etmektedir. Ayrıca “Teşkilat” dizisi ilerleyen bölümlerde tanınmış yüzleri bünyesine katmak için gerekli çalışmalara başladı. Yapımcılardan İsmail Durmuş Kingir, Dizinin kısa vadede bu denli ilgi görmesinin Kayseri ve  İlçelerinin tanıtımı konusunda olumlu katkılar sunacağına vurgu yaptı. Dizinin yönetmenliği, senaristliğini üstlenen ve Yapımcılarından bir diğeri olan Yusuf Kurtoğlu ise daha tanıdık oyuncularla ve daha profesyonel bir ekip ile izleyicilerin karşısına çıkmak için adımlar atıldığını aktardı.

*Resmi İlanlar*

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar