İmera Kayserililerle Buluştu - Kayseri Deniz Postası
10
Çrş, Ağu
38 Yeni Haber

Magazin
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

'Yaza Merhaba Gençlik Festivali' çerçevesinde sahne alan Karadeniz müziğinin sevilen müzik grubu İmera, birbirinden güzel şarkılarla Kayserililere muhteşem bir gece yaşattı.

Kadir Has Stadyumu Otopark Alanı’nda gerçekleşen festivalin ikinci gününde ilk olarak Kayserili sanatçı Muzaffer Elitaş sahne aldı.

Daha sonra sahneye ünlü müzik grubu İmera çıktı. Kayserililerin büyük ilgi gösterdiği gecede İmera grubu, Karadeniz ezgileri ile Kayserililere muhteşem bir gece yaşatırken, müzikseverler cep telefonları ışıkları ile konser alanında büyük bir görsel şölen oluşturdu. İmera’nın muhteşem Karadeniz türküleri ve şarkıları ile vatandaşlar, gece boyunca eğlenceli saatler geçirdi.İmera grubunun solisti Hüseyin Ulusan’ın üniversiteden arkadaşı Kayserili Halil Yücel’i konser esnasında sahneye davet eti. Kayserili Yücel saz çalarak söylediği türkülerle geceye renk kattı.

Öte yandan Festival çerçevesinde 11 Haziran’daki Nihat Altındiş ve İkilem ile festivalin son günü olan 12 Haziran’da ise ünlü sanatçı Baha ve Ayşen Kaya’nın vereceği konser, Erciyes Kültür Merkezi’nde (EKM) gerçekleşecek.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım