Kayseri Deniz Postası - Nadide Sultan'ın Aracının Önünü Kesip Gözleme İkram Ettiler
29
Pzt, May
29 Yeni Haber

1000x200 Avenir DenizPostasi

 

 

Magazin
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Muğla'nın Kavaklıdere ilçesinde  28'incisi gerçekleştirilen Menteşe Beşpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri festivali çerçevesinde düzenlenen konserde sevilen sanatçı Nadide Sultan sahne aldı.

Ünlü sanatçı  yoğun bir katılımın olduğu konsere, sarı ve uzun bir kıyafet ile çıktı. Nadide Sultan'ın seslendirdiği birbirinden güzel şarkılara Muğlalılar hep bir ağızdan eşlik etti. 

Gözleme için Muğla'da yolunu kestiler

Konser sonrası dinlenmek üzere otele hareket eden araca binen Nadide Sultan, yolda ilginç bir durumla da karşı karşıya kaldı. Bölge halkının eli hamarat kadınları yaptıkları gözlemeyi ünlü sanatçıya vermek için aracın önüne geçerek önce aracı durdurdular sonra da Nadide Sultan'a gözleme ikram ettiler. Bu ilginç ikram sonrası Nadide Sultan, "Önce ne oluyor diye biraz korktum. Ancak yöre halkının hamarat kadınlarının ellerinde gözleme olduğunu görünce derin bir nefes aldım. Gözleme ikramı için yolumuzun kesileceği hiç aklıma gelmezdi " dedi.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım