Kayseri Deniz Postası - Sanat
26
Pz, Mar
23 Yeni Haber

Top Stories

KAYMEK tarafından 12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulü konusunda düzenlenen ‘İstikbal İstiklale Ses Veriyor’ İstiklal Marşı Okuma Yarışması’nda dereceye girenler belli oldu.

Samsun’da tahrip olan ve zarar gören tarihi camiler Samsun Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından restore ediliyor.

Hafta sonu rotasını antik dünyanın önemli metropollerinden Efes'e çeviren Aydınlı doğaseverler, rehber eşliğinde bölgeyi adeta yeniden keşfedip, gizemli hikayelerini dinledi.

SUBÜ ile Sakarya Valiliği ortaklığında hazırlanan proje ile Taraklı’da ‘Lezzet Durakları’ adında şehrin ve ilçenin kültürünü yansıtacak gastronomi merkezi oluşturularak yerel ürünlerin kullanıldığını yemekler servis edilecek.

Antalya Vakıflar Bölge Müdürü Lütfi Karabacak, Antalya'nın fethinin simgesi olarak kabul edilen ve 1895'de çıkan yangından sonra kullanılamaz hale gelen Şehzade Korkut Camisi’nin tarihini ve restorasyon sürecini anlatan “Antalya Şehzade Korkut Cami Bir Vakıf Yapısında Korumacılık” kitabını Vali Ersin Yazıcı’ya takdim etti.

Sinop'ta bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Kadrajımdan Sinop Ulusal Fotoğraf Yarışması’nda seçilmiş 57 fotoğraf sergilendi.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım