Top Stories

Türk pop müziğinin en çok dinlenen isimlerinden Tuğçe Kandemir, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda KAYSERmall AVM'de sevenleriyle buluştu.

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ) tarafından 6. Öğrenci Bahar Şenliği düzenlendi.

William Shakespeare’in “Bir Yaz Gecesi Rüyası” adlı metninin, Can Yücel tarafından Türkçe söylenmiş hali olan “Bahar Noktası” adlı tiyatro oyunu sahnelendi 

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve bu yıl 14’üncüsü yapılacak olan Uluslararası Liselerarası Tiyatro Festivali, kortej ve açılış programı ile başladı. Festivalin açılışına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, çocuklara ve gençlere verdikleri önemi vurguladı ve önümüzdeki dönemde tiyatroda profesyonel topluluklar çıkarmak için çalışacaklarını belirtti. 

Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali (SYFF) 16-18 Nisan tarihlerinde Erciyes Üniversitesi 15 Temmuz Kongre ve Kültür Merkezi’nde izleyicisi ile buluşuyor. Festival, Kayseri’de 3. kez düzenleniyor ve organizasyonu Erciyes Üniversitesi Sosyal Girişimcilik Kulübü ve Çevre Kulübü (ERÇEK) üstleniyor.

(Özel) Haber: Nehir Durdağı / Kayseri’de kültür sanat etkinlikleri devam ediyor. Nisan Ayı içerisinde Kayseri, kültür sanat etkinlikleri ile birbirinden renkli seslere ev sahipliği yapacak.

Haberden uzak kalmamak için e-posta grubumuza üye olabilirsiniz.
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar