Sanat - Kayseri Deniz Postası

Top Stories

Müzik dünyasının imparatoru İbrahim Tatlıses,12 yıl aradan sonra ilk konserini Kuruçeşme'de verdi. Sahnede duygu dolu anlar yaşayan Tatlıses, en sevilen şarkılarını seslendirerek sevenleriyle hasret giderdi.

KAPADOKYA, Kültepe, Koramaz Tarih, Kültür, Eğitim ve Araştırma Derneği Başkanı Halit Erkiletlioğlu, "Bu bölgeden çıkarılan 23 bine yakın tabletin Kayseri'ye getirilmesi için çalışacağız" dedi.

Türkiye'de ilklere imza atan Büyükşehir Belediyesi KAYMEK A.Ş.’nin el emeği göz nuru sergileri, ilçe ilçe vatandaşla buluşuyor. Medeniyetin Dehası Mimar Sinan sergisi Develi’de, Kâinatın Kalbi Kâbe-i Muazzama sergisi Yahyalı'da ve Erciyes'te Bir Sevda Masalı: Kerem ile Aslı sergisi ise Yeşilhisar'da ilçe sakinlerinin beğenisine sunuldu.

Erciyes, 26-30 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek motosiklet festivaline dördüncü kez ev sahipliği yapacak.  Çok çeşitli etkinliklerin yapılacağı organizasyonda Türk Rock müziğinin efsane gruplarından Kurtalan Ekspresi’in yanında Yusuf Güney, Ersan Er, Sancak ve Zehra gibi ünlü isimler sahne alacak

Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı destekleriyle, Anadolu Sinemacılar Derneği ve Yücel Çakmaklı Film Atölyesi tarafından düzenlenen 9. Kayseri Altın Çınar Film Festivali “13-16 Ekim 2021” tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Haber - Foto: Aydan YILDIRIM / Gazeteci - Yazar Mustafa İbakorkmaz 9. kitabı "Yakın Okuma Gözlüğü" ile hayranlarıyla buluştu.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım