Sanat - Kayseri Deniz Postası

Top Stories

İl Kültür ve Turizm Müdürü Dr.Şükrü Dursun başkanlığında fuarlara katılım değerlendirme toplantısına Kayseri Tursab Başkanı Ali Emre Mart, Kaytid Başkanı Serdar Sarıçam, Oran Kalkınma Ajansı Temsilcisi, Kültür ve Turizm Bakanlığı İşletme Belgeli ve Belediye belgeli otel yöneticileri ile turizm acenta temsilcileri katıldı.

Türkiye genelinde 2020 yılında 1 milli kütüphane, 1 213 halk kütüphanesi, 606 üniversite kütüphanesi ve 32 bin 158 örgün ve yaygın eğitim kurumu kütüphanesi mevcuttur.

Bünyan Adalet Halk Kütüphanesi Eşgüdüm Toplantısı yapıldı.

Haber: Ece ERASLAN / Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın desteklediği, 'Suretialem Fotoğraf Kahve'  projesi kapsamında, Taşınmaz Kültür Varlıkları fotoğraf sergisinin  açılışı bugün yoğun katılım ile gerçekleşti.

Muse Contemporary Galeri, ilk sergisi “Kontrast" ile dünyaca ünlü isimlerin eserlerini sanatseverlerle buluşturdu.

Türkiye’nin 37 ilinde faaliyetlerine devam eden 65 fotoğraf derneğin çatı kuruluşu ve kısa adı TFSF olan Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu, TFSF Yönetim Kurulu tarafından “2020 TFSF ÖDÜLÜ” sahipleri belli oldu.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım