-reklam-

AzimdenizBir süre tatil yapıp tekrar işimizin başına geçtik. Tabi ki tatilde boş durmadık, sizlere yine canlı yayınlar yaparak Türkiye’nin doğal güzelliklerini izlettik.

Grsel AtasuuuBana bir şarkı söyle kelimeler ruhuma, notalar ruhuma aksın, ağır ağır geçsin mevsimler, yıllansın bir şarap gibi, ne de olsa aşk bir senede on seneye bedelmiş gibi sürebilmeli. Kısaca sevgili sen önce dost ol bana, gerisi aşk, meşk, vs. Nasıl olsa... Nazım Hikmet Ran

ilhanBesmele çektiğimiz zaman başladığımız işi hayırla bitiririz. Biliyorsunuz zaman zaman sizlerle hikayeler, kıssalar paylaşıyorum. Okuduğumda sizler için arşivlediğim hikayelerimden biri ‘besmelenin faziletini anlatıyor. Severek okuyacağınızı düşündüm.

burcuuu“Hayatın yavaşı, hızlısı yoktur döngüsü vardır. Doğan güneşin, değişen mevsimlerin kızaran bir domatesin döngüsü vardır. Siz ne yaparsanız yapın dünya hep aynı hızda döner.  Öleceğini bilen, ömrünün kısa oluşunu bilen tek canlı insandır. Bunlara üzülür ve bu yüzden hızlı yaşayıp bu kısa ömrüne çoğu şeyi sığdırmak ister.

bayramdalmazİbretlik bir hikaye okudum ki tüylerimi diken diken etti. Biliyorsunuz zaman zaman sizlerle okuduğum hikayeleri paylaşıyorum. Çünkü kendim bir şeyler çıkarıyorsam, sevdiğim kendim gibi gördüğüm okuyucularımın da faydalanmasını istiyorum. Kıssadan hisse buyurun…

nursevvalMahbub-âlemin nasip etmesi ile zamanın üç günlük unutulmaz an’larına şahitlik ettim. Bir sahil kenarında biriken hüznümüze ortaklar tuttuk. Türkiye Yazarlar Birliğinin düzenlemiş olduğu 2. Genç Yazarlar Kurultayında 40 genç yazar arkadaş olarak, Türkiye’nin her bir diyarından Yalova’nın sevimli bir sahil kasabasında fikirlerimizi sunduk. Yazarların söyleşmelerinden fikriyatımıza paydalar kattık. Bu paydalardan biriside çok değerli yazarımız Hüseyin Akın’ın bir sözüyle zihnime yerleşti.

SerefKahramanKayserimizde son 3 günde yaşanan 3 farklı olay aile yapısının nasıl yok olduğunu, nasıl param parça hale geldiğini gözler önüne serdi diyebiliriz.

AzimdenizYerel yönetimlerden sorumlu, Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’nin belediyecilik konusunda çok fazla tecrübesi var. Başkan adaylarını belirlerken hata yapmayacağı kanısındayım.

apoalpayyyTürk demokrasi tarihinde idam, kötü muamele ve insan hakları ihlalleriyle yerini alan 12 Eylül 1980 askeri darbesinin üzerinden 38 yıl geçti.

Haberden uzak kalmamak için e-posta grubumuza üye olabilirsiniz.
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar