-reklam-

tolgay24 Temmuz 1908’de Meşrutiyetin ilanıyla Türk basınından ilk kez sansürün kaldırılmasının bir yıldönümünü daha, basın ve ifade özgürlüğünün tehdit altında olduğu ortamda kutluyoruz. Sansürün kaldırılmasının üzerinden 111 yıl geçmesine rağmen, sansür basınımızın gündeminde hala ön sıralarda bulunmaktadır. ‘Taraf olmayan bertaraf olur’ anlayışına teslim olduğumuz günümüzde, hangi sansürün, hangi basının üzerinden katlığını anlamak gerçekten çok zor geliyor.

SerefKahraman“Alkollü, kırmızı ışık ihlali yapan tam kusurlu bir trafik canavarı, karşı yönden gelen bir araca çarpmış, 1 kişinin ölümüne, 8 kişinin yaralanmasına sebep olmuştu.

SerefKahramanKayseri’de yaşanan bir zabıta-seyyar satıcı olayı yine sosyal medyada büyük tepkilere neden oldu.

Daha geçen hafta zabıtalar tarafından el konulan balonları için gözyaşları döken o çocuğun görüntüleri hafızalara kazınmışken, şehir olarak şimdi ikinci bir zabıta olayı ile yine gündeme geldik.

apoalpayyySosyal medyada biliyorsunuz geçtiğimiz akşam bir haber paylaştık.

Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Şeref Kahraman’ın yaptığı haberi sosyal medyada binlerce kişi paylaştı, yorum yaptı. Tepkiler dilden dile büyüdükçe büyüdü.

hulyadenizKayseri’nin en çok izlenen IP televizyonu Deniz Postası Tv’de Kayseri Kadınlar Derneği Başkanı Aysun Şahin tecrübeli gazeteci Tolga Yılmaz’ın sunduğu Kayseri Gündemi adlı programda bazı açıklamalarda bulundu. Bir kadın olarak bu açıklamaları duyunca şaşkınlığımı gizleyemedim.

burcu karakaya“Kimse mükemmel değil. Galiba hepimizin biraz canına okunmuş, her birimizin.”

Haberden uzak kalmamak için e-posta grubumuza üye olabilirsiniz.
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar