WhatsApp Image 2021 02 26 at 15.42.56Bundan 29 yıl önce ,ermeniler arkalarına Rusya ,İran ve Fransa'nın desteğini alarak Dağlık Karabağ bölgesinde bulunan hocalı da çocuk ,kadın, yaşlı demeden 613 soydaşımızı katlettilerundan 29 yıl önce ,ermeniler arkalarına Rusya ,İran ve Fransa'nın desteğini alarak Dağlık Karabağ bölgesinde bulunan hocalı da çocuk ,kadın, yaşlı demeden 613 soydaşımızı katlettiler.

atasuHepimizin çok sevdiği, saydığı, değer verdiği, acılarını, hüzünlerini paylaştığı, sırlarını güvendiği bir takım ahbaplarımız vardır.

atasuÇevremizde olumsuz tipler yani hastalıklı tipler vardır. Olmamış şeyleri olmuş gibi gösteren gerçeği sapıtan yalan yanlış şeylerle insanların hayatlarını altüst eden tipler. Dedikodu mani faturası diyelim bunlara. Ellerine ne kadar ücret veriyorlar, karları nedir,  görevi ve bu görevi asla ihmal etmezler. Açıkçası insanları en hassas noktalardan vurmayı çok iyi bildikleri, becerdikleri malum.

atasuBazen insanın sorumsuz insanlara haykırısı geliyor. Sanki hiçbir şey görevleri değilmiş gibi bir yaşam sürüyorlar. Sorumluluk almak külfet gibi geliyor. Gamsız olmak hali, nemelazımcılık bu kelimeler birilerine ya garip gelir ya da tanıdık. Sokaklarda dolaşan kalabalıklar... Her birinin ayrı bir hikayesi var. Her birinin mazisi... Kimisine Kader gülmüş kimisine Kader darbe indirmiş. Sonuçta hepsi de aynı tür; adı insan... Fakat insan var, insan var...

atasuHepimizde bir sitem, isyankarlık almış başını gidiyor. Yolunda gitmeyen bir şeyler var illa ki. Kimimiz en yakınını kaybetti, kimi işyerine kilit vurdu,  kimi sağlığından endişeli, kimi kazandığı üniversitenin kapısından giremedi, kimi evlerin içindeki odalara kapattı kendini, kimi özgürlüğüne kelepçe vurulduğu iddiasında, kimi hastaneleri ev yaptı kendine.

*Resmi İlanlar*

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar