TÜRK SAĞLIK-SEN’den İlginç Protesto ! İl Sağlık Müdürlüğü Yöneticilerine SEVİNÇ KINASI - Kayseri Deniz Postası
18
Çrş, May
41 Yeni Haber

Sağlık
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Türk Sağlık-Sen Kayseri Şubesinin İl Sağlık Müdürlüğü'ne İşyeri Temsilcisi olarak atadığı, Hakan Ergün’ün il sağlık müdürlüğündeki geçici görevi iptal edilince, Türk Sağlık-Sen Kayseri Şubesi İl sağlık müdürlüğü yöneticilerine Sevinç Kınası göndererek ilginç bir protestoya imza attı.


Geçici görevle il sağlık müdürlüğünde mutemet olarak, görev yapan Hakan Ergün, işyeri temsilcisi olmasının ardından, geçici görevi iptal edilerek Devlet hastanesinde ki asli kadrosu olan Tıbbi sekreterlik görevine gönderildi.
Türk Sağlık-Sen’n iddiasına göre, Hakan Ergün, yaptığı başarılı çalışmalar ile Türk Sağlık-Sen'e çok üye kazandırdı. Rakip sendika ise bu duruma çok kızdı ve İl Sağlık Müdürlüğüne talimat vererek Hakan Ergün’ün geçici görevini iptal etti.
Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Kamil Ünal “Ali Babanın çiftliğinde 40 haramileri var. Paralel yapı tarafından verilen talimatla iş yeri temsilcimizin görev yeri değiştirildi. Bizlerde bu duruma sebep olan İl sağlık müdürü Ali Ramazan Benli, Destek hizmetleri Başkanı Mesut Akdeniz, Destek Hizmetleri Başkan yardımcısı Mustafa uğuz, Personel hizmetleri başkan yardımcısı, Erdal Durnacı’ya "Sevinç Kınası" göndererek durumu protesto ettik dedi.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım