Kayseri Deniz Postası - Güzelliğin Yeni Adresi Madame Beauty Welness
26
Pz, Mar
23 Yeni Haber

1000x200 Avenir DenizPostasi

 

 

Sağlık ve Güzellik
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Madame Beauty Welness güzellik merkezi , Erenköy mahallesinde hizmete girdi.

Madame Beauty Welness Güzellik Merkezi'nin açılışına TOBB Kayseri Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Tuğba İlgü, KGK Başkan Yardımcısı Emel Kuşçuluoğlu, İcra kurulu üyelerinden Merve Topsakal , Evren Öztürk ,Mehtap Acer Fidan ve İŞKUR İl Müdürü Ayşe Ak ile Kayserili kadın girişimciler katıldı.

İşletme sahipleri Ayşegül İçöz ve Leila Shirdal 'ın kadınların hizmetine sunmuş olduğu güzellik merkezinde 13 kadın istihdam edildi.  

Açılışta konuşan Ayşegül İçöz ;''Hayatın rutini bizi o kadar alıkoyar ki bazen aynaya bakacak vaktimiz dahi kalmaz. Oysa ki hepimiz içinde tüm kainatı taşıyan özel insanlarız, ama bunun farkında mıyız? Biz sizin özel olduğunuzun farkındayız. Ve biz her kadının özel olduğu gerçeğinden yola çıktık. Her kadının hakettiği güzellik ve bakımı ona özel ‘butik ve kaliteli’ şekilde sunmayı ilke edindik. Amacımız kadınların bu hizmete bir servet harcamadan ulaşmasıydı ve bunu da başardık. Kullandığımız her malzemede, her solüsyonda öncelikle sizin sağlığınızı göz önüne aldık. Son teknoloji cihazları ile steril bir ortamda sağlıklı bir hizmet sunuyoruz. Sadece kadınlara hizmet eden bir merkez olarak amacımız kadınlara kaliteyi uygun fiyatlarla sunarak hizmet vermek'' ifadelerini kullandı.

 

 Madame Beauty Welness güzellik merkezi, MUTLU KADIN GÜZELDİR anlayışıyla Erenköy Mahallesi Billur Bağları Caddesinde hizmete girdi. 

 

 

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım