Sırt çantasıyla 40’dan fazla ülke gezdi

Seyahat

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) ve Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Kulübü tarafından “Sırt Çantasında Bir Hayat” konulu konferans düzenlendi. Konferansta konuşan gezgin Kerimcan Akduman, "İlk seyehatim yurt dışına oldu ve hayatım değişti" dedi. 

Mühendislik Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen konferansa, Gezgin Kerimcan Akduman konuşmacı olarak katıldı.

Gezdiği ülkeler ve yaşadığı maceralarını anlatan Akduman, Afrika, Kuzey ve Güney Amerika’daki ülkeler başta olmak üzere 40’dan fazla ülke gezdiğini söyledi.

Gezileri hakkında sürekli sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulunduğunu belirten Akduman, “Ailem her zaman seyahati seven bir aile oldu. Çocukluğuma dair ilk hatırladığım anılar hep seyahatlerde yaşadıklarım. Kendi başıma seyahat etmeye 19 yaşında başladım. İlk yalnız seyahatim yurt dışına oldu ve hayatım değişti" diye konuştu.

Gezmenin keyifli olduğunun altını çizen Akduman, "Gezdiğim ülkelerde ben keyfime bakıyorum genelde. Dünyada her ülkeyi veya şehri görmek mümkün olmaz. Önceliklerimi belirleyip onlara göre belirlediğim ülkelere gidiyorum” dedi. (Kurumsal)

 

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
Haberden uzak kalmamak için e-posta grubumuza üye olabilirsiniz.
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar