25
Pzt, Oca
16 Yeni Haber

Haber: AZİM DENİZ / Geçtiğimiz hafta içerisinde bir basın toplantısı yaparak, Başkan Tahir Nursaçan ve Kayseri OSB yönetimine ağır suçlamada bulunan ve kendilerini, ‘Kayseri OSB ne sahip çık platformu’ olarak tanıtan gruba, Tahir Nursaçan ve Kayseri OSB yönetimi,  basın toplantısı ile cevap verdi. ‘vasıfsız platform, hadlerini aşmayı, huy edinmiş”

Haber-Foto: Şeref KAHRAMAN - YENİDEN Refah Partisi Kayseri Teşkilatı, "İstanbul Sözleşmesi’ne karşı çıkanlar tacizci ve tecavüzcüdür" diyen CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka hakkında Savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Kayseri’yi ziyaret eden Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun “Kayseri – Yerköy Yüksek Hızlı Tren Hattı projesi tamamladı” sözlerine tepki gösterdi. Kayserililerin 2007 yılından bu yana bu masalı birçok bakan, başbakan ve cumhurbaşkanından dinlediğini ve artık sıkıldığını belirten Arık, “AKP’liler Kayserililerin aklı ile dalga geçmeye, Kayseri’ye kör gözle bakmaya devam ediyor. Kayseri-Yerköy YHT hattının 2020 yatırım programında olmadığı biliyoruz. Ama sayın bakan Kayserililerinin gözünün içine baka baka yalan söylüyor” diye konuştu.

Diğer Makaleler...

*Resmi İlanlar*

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar