Uncategorised - Kayseri Deniz Postası

(ÖZEL) Haber: Ece ERASLAN / Kayseri'de bulunan bir Alışveriş Merkezinde mağazası bulunan Aysun Bıyık isimli esnaf'ın, 25 Ocak tarihinde Alışveriş merkezine 2 aylık kira borcunu ödeyemediği gerekçesi ile haciz işlemi uygulandı. Deniz Postası mikrofonuna konuşan Bıyık," AVM'ye 2 aylık kira borcum vardı, konuşmak görüşmek istedim ama olumlu yanıt alamadım ve 40 bin tl'lik borcuma karşılık 500 bin tl'lik malıma el konuldu" dedi.

Haber: AZİM DENİZ / Geçtiğimiz hafta içerisinde bir basın toplantısı yaparak, Başkan Tahir Nursaçan ve Kayseri OSB yönetimine ağır suçlamada bulunan ve kendilerini, ‘Kayseri OSB ne sahip çık platformu’ olarak tanıtan gruba, Tahir Nursaçan ve Kayseri OSB yönetimi,  basın toplantısı ile cevap verdi. ‘vasıfsız platform, hadlerini aşmayı, huy edinmiş”

Haber-Foto: Şeref KAHRAMAN - YENİDEN Refah Partisi Kayseri Teşkilatı, "İstanbul Sözleşmesi’ne karşı çıkanlar tacizci ve tecavüzcüdür" diyen CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka hakkında Savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Diğer Makaleler...

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım