Kayseri Deniz Postası - Yurt İçi ve Yurt Dışı Ucuz Uçak Bileti Bul!
27
Çar, Eyl
23 Yeni Haber

 

 

Turistik Geziler
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Seyahat etmeyi, yeni ülkeler ve mekânlar keşfetmeyi sevenler için uçakla seyahat etmenin önemi büyüktür. Uzak mesafelere kısa sürede ulaşma ayrıcalığı sunan uçak yolculuğu, seyahat tutkunları için vazgeçilmez bir seçenek. Seyahat etmeyi seven herkes için uçakla seyahat etmenin yanı sıra, ucuz uçak bileti bulmak da büyük önem taşır. Ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanmak ve ekonomik uçuşlar yapmak istiyorsanız siz de Pegasus’un yurt içi ve yurt dışı uçak bileti kampanyalarını yakın takip edebilir,  uçmanın özgürlüğünü yaşayabilirsiniz.

Pegasus’un Ucuz Uçak Bileti Fırsatlarını Kaçırma! 

Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde Pegasus’un ucuz uçak bileti fırsatlarını kaçırmayın! Yurt içinde Türkiye’nin her bölgesine ve birçok şehrine ulaşım sağlayan Pegasus; Ege’den Karadeniz’e, Marmara’dan Güney Doğu Anadolu’ya, Akdeniz’den İç Anadolu’ya uçak seyahati imkânı sunuyor. Konforlu ve hızlı bir yolculuk için ucuz uçak bileti fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız, Pegasus’ta hepsi ve fazlası mevcut! Yurt içi uçak bileti fiyatları için Pegasus tarifelerini inceleyebilir, size en uygun tarih aralığını seçerek biletinizi rezerve edebilirsiniz. Yurt içi uçak bileti fiyatları gidilecek yere ve zamana bağlı olarak değişiklik gösterir. Pegasus en cazip uçak bileti fiyatlarıyla, misafirlerine uçmanın özgürlüğünü hissettiriyor! Pegasus, misafirlerinin en ucuz uçak bileti fiyatlarıyla uçabilmeleri için gerekli hizmetleri misafirlerinin tercihine bırakır. Ekstra bagaj, koltuk seçimi, yeme içme servisi gibi hizmetleri uçak bileti fiyatlarına yansıtmaz ve böylelikle seyahat tutkunları Türkiye’nin pek çok yerine en uygun fiyatlarla uçuş gerçekleştirme fırsatına sahip olurlar.

Pegasus, yurt dışı seyahati planlayanlar için de ekonomik uçak bileti seçenekleri sunar. Avrupa, Asya, Afrika ve Orta Doğu’ya cazip fiyatlarla uçmak isteyenler doğru adresteler! Sen de Pegasus’un kampanyalarını takip et, ucuz uçak bileti bul! Kampanyaları yakından takip eden misafirler Roma, Moskova, Berlin, Belçika gibi Avrupa’nın birçok yerine uygun yurt dışı uçak bileti fiyatlarıyla uçmaları mümkündür. 3 kıtada birçok noktaya uçuş gerçekleştiren Pegasus, misafirlerine keyifli ve konforlu bir uçuş deneyimi yaşatıyor! Yurt dışı uçak bileti fiyatları, gidilecek yere ve uçuş tarihine göre değişiklik gösterir. Pegasus herkes özgürce her yere uçabilsin diye birbirinden ekonomik kampanyalar sunar. Dünyayı keşfe çıkmak isteyenler için yurt dışı uçuşlarına getirdiği fiyat politikalarıyla bilinen Pegasus, seyahat etmenin keyfini çıkarmak isteyenlerin hizmetindedir.

2

Her Yere Ucuz ve Özgürce Uçabilmek İçin Kampanyalardan Haberdar Ol!

Dünyanın dört bir yanına en ekonomik fiyatlarla uçuş yapmak isteyenler için Pegasus’tan harika bir imkân! Pegasus’un “Kampanyalardan Haberdar Ol” uygulamasıyla, e-bülten aboneliğinizi gerçekleştirebilir, indirim ve kampanyalar hakkında anlık olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarla uçuş yapabilmenin pratik yöntemlerinden biri olan e-bülten aboneliği, Pegasus misafirlerinin dönemin kampanyalarından haberdar olmasını sağlar.  Misafirler, e-bültene abone olmak için Pegasus’un “Kampanyalardan Haberdar Ol” sayfasına isim, soy isim ve e-posta bilgilerini girerek abonelik işlemlerini gerçekleştirmiş olurlar. Aboneliğin iptali için de aynı sayfanın en alt kısmındaki “E-Bülten Üyelik İptali” linkine tıklamak yeterlidir.

Özgürce Uçmanın Keyfini Çıkarın!

Bilet seçimini özgürce gerçekleştirmek isteyenler Pegasus Flex ile yurt içi ya da yurt dışı seyahatlerine özgürlük kazandırabilirler. Pegasus Flex, satın alınan bileti, misafirlerin dilediği zaman değiştirme hakkıdır. Bu ayrıcalık ile Pegasus misafirleri, biletlerini istedikleri tarihe ve parkura ceza ödemeden değiştirme hakkına sahiptir. Pegasus Flex, bilet satın alma işlemi sırasında eklenebilir. Misafirler bu işlemi https://www.flypgs.com adresinden, Pegasus acentelerinden ve çağrı merkezi üzerinden bilet satın alırken Pegasus Flex’i de ekleyebilirler. Pegasus Flex’in fiyatı tek yön bilet için iç hatlarda  kişi başı 12, 99 TL, dış hatlarda ise 9,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla sunulur. Pegasus Flex, uçuşa 6 saat kalana kadar satın alınabilir. Pegasus Flex satın alınan bilet için geçerlidir ve sadece biletleme esnasında satın alınabilir.

Not: Pegasus Flex bilgilerinin güncelliğini flypgs.com adresinden kontrol etmeyi unutmayın. Kurumsal