Fuarların Gözdesi Erciyes

Turistik Geziler

Erciyes Kış Turizm Merkezi dünyanın en büyük turizm fuarı olan ITB Berlin'de tanıtılıyor. 13 Mart'a kadar açık kalacak fuarda özel ilgi gören Erciyes Kış Turizm Merkezi'nin standını Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal da ziyaret etti.

 

   Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin yatırımları ile dünyanın önemli kış turizm merkezlerinden biri haline gelen Erciyes, tesislerin büyük ölçüde tamamlanması, konaklama tesislerinin de bir bir hizmete açılmasıyla tanıtıma da ağırlık vermeye başladı.  Almanya'nın başkenti Berlin'de bu yıl 50.'si düzenlenen turizm fuarında Erciyes Kış Turizm Merkezi standı da yer aldı.  

   Büyük ilgi gören ve ziyaretçi akınına uğrayan Erciyes standını Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal da ziyaret etti. Kayseri Erciyes A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Yücel İkiler, standı ziyaret eden Bakan Ünal'a Erciyes'teki tesisleşme ve turizm faaliyetleri hakkında bilgi verdi.  Fuarda yoğun ilgi gördüklerini belirten Yücel İkiler, "Fuar'ın ilk gününden itibaren tur operatörleri ve kış sporları tutkunları, Erciyes'e büyük ilgi gösteriyor. Standımız fuarın odak noktalarından birisi haline geldi. Çok sayıda insanı ağırlayarak kış turizm merkezimizi anlatıyoruz. Özellikle tur operatörleri kayak merkezimize turlar düzenlemeyi hedeflediklerini ve Erciyes için özel paketler hazırladıklarını belirttiler. Gördüğümüz ilgi bizi son derece memnun ediyor" dedi.

   Berlin Turizm Fuarı 13 Mart'a kadar açık kalacak.  (Kurumsal)

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
Haberden uzak kalmamak için e-posta grubumuza üye olabilirsiniz.
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar