Sümer Ortaokulu Adalar ve Balkanlar Turunda

İş Gezileri

Avrupa Birliği Bakanlığı Ulusal Ajans bünyesinde ve İtalya-Romanya-Bulgaristan-Polonya ve Türkiye-Kayseri İli Kocasinan İlçesi Sümer Ortaokulu ortaklığı ile yürütülen Erasmus+ Wegame isimli proje kapsamında ulus ötesi öğretmen toplantısı Ocak ayında; İtalya Sardunya adaları Eagliari şehrinde kurum müdürü Mahmut Sami Çalışkan, okul proje sorumlusu İngilizce Öğretmeni Nergiz Uca, İngilizce Öğretmeni Fatma Başaran ve Matematik Öğretmeni Deniz Altunbulak’ ın katılımlarıyla gerçekleştirilmiştir.

 Öğrenme/Öğretme ve Uygulama Faaliyetleri kapsamındaki çalışmalarımız 28 Şubat-5 Mart tarihleri arasında Balkanların başkenti Romanya’nın Reşita şehrinde, Okul müdürü Mahmut Sami Çalışkan , proje sorumlusu İngilizce Öğretmeni Nergiz Uca, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Onan Yıldırım ve okul öğrencileriyle birlikte gerçekleştirilmiştir. Faaliyetler hedeflendiği şekilde verimli çalışmalarla geçirilmiş olup, bir sonraki faaliyet Polonya /Lodz şehrinde gerçekleştirilecektir. (Kurumsal)

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
Haberden uzak kalmamak için e-posta grubumuza üye olabilirsiniz.
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar