Haber: İlhan DENİZ / Ulusal bir gazeteye röportaj veren ve ‘Başkanımızın 10 milyon euoruyu veren Deniz’i alır sözü de benim düşüncem’ diyen Kayserispor’un yıldız oyuncusu Deniz Türüç’ü futbolseverler eleştiri yağmuruna tuttu.

Haber: İlhan DENİZ / Fenerbahçe, NEC Nijmegen takımından Ferdi Kadıoğlu'nu kadrosuna kattı. Ferdi Kadıoğlu’nun babası Feyzullah Kadıoğlu’nun Karadenizli, annesi Leyla’nın ise Kayseri Amaratlı olduğu öğrenildi.

Haber: Azim DENİZ / Kayserispor yeni sezon hazırlıkları kapsamında Erzurum Kampında,  Hatayspor ile bir hazırlık maçı gerçekleştirdi.

Haber: İlhan DENİZ / İkinci kamp programı kapsamında Erzurum’da çalışmalarını sürdüren Kayserispor’a, Erzurum Belediye Başkanı Mehmet Sekmen baklavalı ziyarette bulundu.

Haber: İlhan DENİZ / Kayserispor  yeni sezon hazırlıkları kapsamında Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde yaptığı antrenman ile Erzurum Kampını tamamladı. Kayserispor’lular şehitlerimizi anmak adına Türk Bayrağı açtı.

Haber: Azim DENİZ / Süper Lig temsilcimiz Kayserispor Erzurum Kampı’nda yeni sezon hazırlıklarına devam etti. Futbolcuların neşeli oldukları görülürken, Ertuğrul Sağlam, ‘Erciyes’in kurtları, Palandöken’de pankartı ile poz verdi. 

Diğer Makaleler...

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar