Kayseri Gençlik Spor, Ordu Gençlerbirliği’ne boyun eğdi

Futbol

Kayseri'nin hentbol deplasmanlı erkekler Salih Köseoğulları Sezonu 2. Lig B Grubunda mücadele eden temsilcimiz Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor Etkinlikleri Kulübü, Talas Spor Salonu’nda ağırladığı Ordu Gençlerbirliği takımına 25-43 lük skorla mağlup oldu.

 

04 Kasım 2018 Pazar günü saat 13:00’de Talas Spor Salonu’nda oynanan müsabakaya kalede Oğuzhan olmak üzere; Ahmet, Kaan, Murat, Volkan, Tarık ve Tekin ilk 7’si ile çıkan Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor Etkinlikleri Kulübü müsabakanın ilk yarısını 12-20 geride tamamladı.

Güçlü rakibi karşısında müsabakanın ikinci yarısında da bir varlık gösteremeyen Kayseri Gençlik Spor rakibin ataklarına karşılık veremedi ve sahadan 25-43 lük skorla mağlup olarak ayrıldı ve ligin 4.haftasını da puansız tamamladı.  

Kulüp Antrenörü Metin Özpeker, Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor Etkinlikleri Kulübünün 16 yaş ortalaması ile Türkiye liglerinin en genç takımı olduğunu ve Ordu Gençlerbirliği karşısında ellerinden gelen gayreti sahaya yansıtmaya çalıştıklarını ifade etti.

Özpeker,” Hentbol güzeldir. Hentbol sevgidir. Bu çocuklar hentbolün sevgisinden ve güzelliğinden ayrılmayacak. Sonuna kadar çalışmaya devam edeceğiz. Taki hentbol güzel olana kadar. Alınterinize, emeklerinize, gönüllerinize sağlık aslan parçaları” diye konuştu.

Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor Etkinlikleri Kulübü, 17 Kasım 2018 Cumartesi günü Prof. Dr. Yaşar Sevim Cebeci Spor Salonu’nda Saat 13:00’de Ankara Başkent Akademi Spor Kulübü ile ligin 5.hafta mücadelesine çıkacak.

Hentbol deplasmanlı erkekler Salih Köseoğulları Sezonu 2.Lig B Gurubu 4. hafta karşılaşmasını; Gaziantep bölgesi klasman hakemi Ömer Boz ve Mehmet Kaçar yönetirken, müsabakanın gözlemciliğini ise Mersin bölgesi hakem gözlemcisi Ata Külekçi yürüttü.

Müsabakanın ardından hakem, gözlemci ve kulüp antrenörlerinin katılımı ile hakem odasında Hentbol Kayseri Temsilciliği tarafından hazırlanan çiğköfte sofrasında günün anısına fotoğraflar çektirildi.[Kurumsal]

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar