15
Çrş, Tem
31 Yeni Haber

Futbol
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber: Şeref Kahraman / A Milli Takım'ın EURO 2020 elemelerinde İzlanda'yla oynayacağı karşılaşma öncesinde havalimanında Emre Belözoğlu'na fırça uzatan Belçikalı Corentin Siamang’u Türkler İzlanda’da buldu. Siamong, yaptığı bu hareketten dolayı özür diledi ve Türkiye forması giydi.

İzlanda ile oynayacağı EURO 2020 elemeleri için bu ülkeye giden A Milli Futbol Takımımız'a, bu ülkede yapılan 3.5 saatlik skandal güvenlik araması ve fırça saygısızlığı sonrası o gencin 26 yaşındaki Belçikalı Corentin Siamang olduğu ortaya çıktı. Genç, olayı kendi sosyal medya hesabından anlatınca, orada yaşayan Türkler o genci buldu.

TÜRKİYE FORMASI GİYİP ÖZÜR DİLEDİ

Whatsapp ihbar hattı 0555 888 0 352 telefon numaramıza gelen görüntüler ve fotoğraflarda Türklere açıklama yapan Corentin Siamang, maksadının aşağılamak veya ırkçılık olmadığını sadece şaka yapmak olduğunu söyledi. Corentin Siamang, Türkiye forması giyerek tüm Türkiye'den özür diledi.

*Resmi İlanlar*

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar