970x250

M Yalcin Ramazan Bayramijpg

Futbol

Haber: Azim Deniz / İstikbal Mobilya Kayserispor’da Erol Bedir’in istifasının ardından Büyükşehir Belediyesi’nde genel sekreter yardımcısı olan Hamdi Elcüman’ın başkan seçilmesinin ardından gözler Baki Ersoy’a çevrilmişti. Baki Ersoy, isim vermeden tek cümlelik bir paylaşım yaptı. Ersoy, “Şehrimizin kültürünün kabul ettiği temel gerçeklerden birisi de;  ‘Hesaplaşmadan helalleşme olmaz’ anlayışıdır. Şimdilik söyleyeceklerim bundan ibarettir” dedi.

1212

İstikbal Mobilya Kayserispor’daErol Bedir yönetim kurulu başkanlığından istifa etti, yerine Büyükşehir Belediyesi’nde genel sekreter yardımcısı olan Hamdi Elcüman başkan seçildi.

Taraftarların ve Milletvekili Baki Ersoy’un tutumu merakla bekleniyordu. Baki Ersoy sosyal medyada tek bir cümlelik yorum yaptı. Hangi konuya ilişkin bu ifadeleri kullandığı bilinmeyen Ersoy, “Şehrimizin kültürünün kabul ettiği temel gerçeklerden birisi de;  “Hesaplaşmadan helalleşme olmaz” anlayışıdır. Şimdilik söyleyeceklerim bundan ibarettir” dedi.

M Uzunoglu Ramazan

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar