970x250

M Yalcin Ramazan Bayramijpg

Futbol

Haber: Azim Deniz / MHP Kayseri milletvekili Baki Ersoy’un görevi bırakan Kayserispor’uneski başkanı Erol Bedir zamanında takımın mali hesapları ile ilgili savcılığa gidip, hesapların inceleme yapılması için suç duyurusunda bulunacağı iddia edildi.

80F0515B 6A08 4B05 B9D6 0AE2F7F3559D

Süper Lig ekibi İstikbal Mobilya Kayserispor'da Başkan Erol Bedir istifa ettiğini açıklamış, istifasında “Misyonunu tamamlamış bir başkan olarak, çok onurlu ve çok hassas bu görevimden istifa ediyorum. 3 yıla yakın süredir, ekmeğini yediğimiz şehrimizin markası olan KAYSERİSPOR ‘umuzun başarısı için emek verdik, bu süre içerisinde 3 genel kurul yaparak koltuğa yapışmadığımızı gösterdik. Ancak ya aday çıkmadı, ya da adı geçenleri şehrin kültürü kabul etmedi” demişti. 

MHP milletvekili Baki Ersoy sosyal medyada tek bir cümlelik yorum yaptı. Hangi konuya ilişkin bu ifadeleri kullandığı bilinmeyen Ersoy, “Şehrimizin kültürünün kabul ettiği temel gerçeklerden birisi de;  “Hesaplaşmadan helalleşme olmaz” anlayışıdır. Şimdilik söyleyeceklerim bundan ibarettir” diye cevap vermişti.

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri milletvekili Baki Ersoy’un görevi bırakan Kayserispor’un eski başkanı Erol Bedir zamanında takımın mali hesapları ile ilgili savcılığa gidip, hesapların inceleme yapılması için suç duyurusunda bulunacağı iddia edildi.

M Uzunoglu Ramazan

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar