06
Pzt, Tem
13 Yeni Haber

Futbol
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber: Şeref Kahraman / İstikbal Mobilya Kayserispor Vefa Gecesi’nde düzenlenen yardım kampanyasında destek olanların listesini yayınlamıştı. Haberin yayınlanmasının ardından vaad ettikleri paraları yatırmayan kişilerden Kayserispor hesabına para yatırdıkları dekontlar göndermeye başladı.

 

Vaad edilen ve şuana kadar ödeme yapan 65 kişi bulunuyor. Yani toplam vaad edilen 7 milyon 991 bin 400 TL’nin, 1 milyon 795 bin 812’si Kayserispor kasasına girmiş. Kayserispor’un sosyal medya hesabından paylaşılan listede, “19 Eylül Perşembe gecesi yapılan İstikbal Mobilya Kayserispor’a destek gecesi kapsamında kulübümüze vaad edilen temsili forma sayıları ve maddi karşılıkları ile kulübümüze yapılan ödemelerin listesi güncel olarak aşağıdaki gibidir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur” denildi.

HABER ÖDEMELERİ HIZLANDIRDI

Bu haberin ardından gazetemize ulaşan bir dekonttaKayserispor hesabına 3 bin 800 TL yatırıldığı görüldü. Kayseri’de hizmet veren doktorlar adına Doktor Abdulkerim Gökoğlu, 38 adet forma satın almıştı. Dr. Gökoğlu, ödeme yapmak için muhatap bulamayan ve isminin yanlış anons edilmesi nedeniyle ödeme yapamadıkları, “Bizi Yükoğlu, Gükoğlu gibi soy isimlerle anons etmişler. Haberiniz sayesinde hem isim düzeltme hem de sözümüzü tutmayı başardık” dediği öğrenildi.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar