970x250

M Yalcin Ramazan Bayramijpg

Futbol

Süper lig ekiplerinden İstikbal Mobilya Kayserispor’un yeni ismi belli oldu. Yeni ismi Erciyes Anadolu Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin açıkladı.

 

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden İstikbal Mobilya Kayserispor’un isim değişikliği karara bağlandı. Ligin ikinci devresinden itibaren Kayserispor yeni ismini kullanacak.

Erciyes Anadolu Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin sarı-kırmızılı takımın yeni ismini açıkladı.

İstikbal Mobilya Kayserispor, ligin ikinci yarısından itibaren Hes Kablo Kayserispor olarak anılacak. Erciyes Anadolu Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin “Bugün Kayserispor kulübüne yeni isim ile ilgili resmi yazıyı gönderiyoruz. Kayserispor kulübü isim değişikliği konusunda gerekeni  yapacaktır” dedi.

Sarı-Kırmızılı takım ligin ikinci devresinden itibaren Hes Kablo Kayserispor ismini kullanacak. Kayserispor, ligin 10. haftasında kendi saha ve seyircisi önünde ağırladığı Fenerbahçe'yi 1-0 mağlup ederek, ligdeki ilk galibiyetini almıştı.

Kayserispor, lige Teknik Direktör Hikmet Karaman ile başlamış, Karaman'ın istifası sonrası Samet Aybaba ile anlaşmış, Aybaba'nın istifası sonrası ise Bülent Uygun ile anlaştı.  Haber Merkezi

M Uzunoglu Ramazan

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar