Ersoy’dan ‘Müthiş’ tespit

Futbol

Haber: İlhan Deniz / Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri milletvekili Baki Ersoy, “Keşke OSB’deki hassasiyetinizi Kayserispor içinde gösterip ya müfettiş gönderip hesapları ortaya koysanız ya da Mali Genel Kurul yaparak hesapları ortaya koysanız da sonra şeffaflıktan, adaletten bahsetseniz” dedi.

 

Kayseri sevdalısı MHP Kayseri milletvekili Baki Ersoy, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, sözlerinin çarpıtılmamasını belirterek, müthiş bir tespitte bulundu. Ersoy, “Ben herkesten daha fazla adaletten yana olduğum için sandıkta kaybedip,masada kazanmaya çalışanlara tepkimi gösteriyorum,yoksa müfettişler OSB’de elbette işini yapacaklar,keşke bu hassasiyetinizi Kayserispor içinde gösterip ya müfettiş gönderip hesapları ortaya koysanız ya da Mali Genel Kurul yaparak hesapları ortaya koysanız da sonra şeffaflıktan,adalettenbahsetseniz,kimse sözlerimizi çarpıtmasın! Bizim Sevdamız Kayseri” dedi.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s

*Resmi İlanlar*

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar