13
Prş, Ağu
31 Yeni Haber

Futbol
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber: Şeref Kahraman / İstikbal Mobilya Kayserispor yarın Olağanüstü Genel Kurula gidiyor. Genel kurul öncesi MHP Kayseri milletvekili Baki Ersoy, “Kayserispor siyasetin çok üzerinde bir kurumdur ve kimsenin babasının çiftliği değildir. Kayserispor Olağanüstü Genel Kurulunda Mali yönden ibra söz konusu olduğu taktirde yönetim Kuruluna destek vermeyeceğiz” dedi.

 

Sosyal medya hesabında ‘140 Milyon TL olan borç miktarının 300 Milyon TL’ye çıkmasının izahının yapılmadığı bir ortamda bizim yanlışa yanlış diyebilecek yüreğimizde vardır’ diyen MHP Kayseri milletvekili Baki Ersoy şunları söyledi: “Kayserispor Olağanüstü Genel Kurulunda Mali yönden İbra söz konusu olduğu taktirde Yönetim Kuruluna destek vermeyeceğimizi, Delege olarak kabul ettiğim (çünkü delege listesini bilmiyoruz) 300 arkadaşımız ile birlikte salona gelip İbra konusunda Red oyu kullanacağımızın bilinmesini istiyorum. Daha 5 Ay önce 30 Haziran tarihinde 140 Milyon TL olan borç miktarının 300 Milyon TL’ye çıkmasının izahının yapılmadığı bir ortamda bizim yanlışa yanlış diyebilecek yüreğimizde vardır çok şükür. Kayserispor siyasetin çok üzerinde bir kurumdur ve kimsenin babasının çiftliği değildir. Delege listesinin askıda olmamasınında suç teşkil ettiği bir Genel Kurulda bu saatten sonra hesapsızları da hesaba katın..! Sevdamız Kayseri. Sevdamız Kayserispor!”

*Resmi İlanlar*

Ticaret Odasi Bayram

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar