Tokgöz: “Özür diliyoruz”

Futbol

Haber-Foto: Şeref Kahraman, İlhan Deniz / Hes Kablo Kayserispor As Başkanı ve Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, maç sonrası stadyum çıkışı gazetecilere konuştu. Tokgöz, “Taraftarlarımızdan, Kayserispor camiasından özür diliyoruz” dedi.

 

As Başkanı ve Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz hakem kararlarına tepki göstererek, “İlk aleyhimize verilen penaltı pozisyonun kesinlikle penaltı olmadığına inanıyoruz. VAR’dan dördüncü hakemin söylediği net penaltı kararı verildi, işlerine gelince VAR’a gidiliyor, işlerine gelmeyince gidilmiyor. Maalesef hepimizin moralleri bozuk, hiç beklemediğimiz sonuçtu, üçüncü golü bulmalıydık. Bir taraftar olarak Kravets’in daha önce alınması gerektiğini düşünüyorum.

Kayserispor camiasından özür dileyen Tokgöz, “Başkanım ile birlikte son düdüğe karşı mücadelemizi vereceğiz. İnşallah diğer maçlar daha iyi geçecek. Çocuklar bu maçı kazanmak için çıktı, artık para ney, prim ney diye konuşmuyorlar. Önümüzde uzun haftalar var, biz vazgeçmeyeceğiz. Taraftarlarımızdan, Kayserispor camiasından özür diliyoruz. Bir şansızlık var kıramadık, bu şehir daha iyi sonuçları hak ediyor” dedi.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s

*Resmi İlanlar*

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar