25
Cu, Eyl
37 Yeni Haber

Futbol
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber-Foto: Şeref Kahraman, İlhan Deniz / Hes Kablo Kayserispor’un evinde konuk ettiği Antalyaspor ile 2-2 berabere kaldığı maçı stadyumdan izleyen eski başkan Recep Mamur, “Galip gelebileceğimiz maçları göz göre göre kaybediyoruz, öne geçiyoruz ama bir hata var, bir şeyler var, berabere kaldık maalesef olmadı” dedi.

 2-2’lik beraberlik sonucu AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, eski başkan Recep Mamur ile birlikte Kadir Has Stadı’nı terk etti.

Milletvekili Tamer, stat çıkışında gazetecilere yaptığı açıklamada, “Hakemin verdiği penaltı kararı penaltı değildi, VAR’a bile gitmeden verilen penaltı kararı ağır bir karardı, yolumuza devam edeceğiz. VAR’dan herkes şikayetçi, bunu bir kez daha Ankara’da gündeme getirmemiz gerekiyor” dedi.

Eski başkan Recep Mamur da "Galip geleceğimiz maçları, puan alacağımız ve galip gelebileceğimiz maçları göz göre göre kaybediyoruz. Şu son maçlarda öne geçiyoruz ama bir hata var, bir şeyler var, berabere kaldık maalesef olmadı” diye konuştu.

*Resmi İlanlar*

Ticaret Odasi Bayram

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar