HerbalifeNutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi 21'inci haftasında Bellona Kayseri Basketbol, koronavirüs tedbirleri kapsamında evinde seyircisiz oynadığı ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi'ne 94-70'lik bir skorla mağlup oldu. Müsabakada konuk takım ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi'nde 30 sayı kaydeden BrittneyCrisantiSykes, maçın en skorer ismi oldu. Ev sahibi takımda ise 18 sayı ile Burke takımın en skorer ismi oldu.  

HerbalifeNutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi 17'inci hafta müsabakasında Bellona Kayseri Basketbol, evinde Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol'a 97-93'lük sonuçla mağlup oldu. Maçta konuk takımdan ElinaBabkinaDikaioulaku 30 sayı ile maçın en skorer ismi oldu. Ev sahibi takımdan Luca İvankovic 28 ile takımının en skorer ismi oldu.

Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi takımlarından Bellona Kayseri Basketbol'da Hırvat basketbolcu KlaudiaPerisa takımdan ayrılırken Birevim Elazığ İl Özel İdarespor forması giyen Manolya Kurtulmuş takıma dahil oldu.

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 3'üncü hafta müsabakasında Bellona Kayseri Basketbol ile Beşiktaş arasında oynanan ve 6 periyot oynanan maçı ev sahibi takım 96 - 91'lik sonuçla kazandı.

Diğer Makaleler...

*Resmi İlanlar*

reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar
Biz Bize Yeteriz Türkiyem
Reklam