Bakan Kasapoğlu, şampiyon üniversitelileri makamında ağırladı

Spor

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Beykent Üniversitesi Erkek Voleybol ve Basketbol Takımı’nı makamında ağırladı.


Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Türkiye’ye voleybolda Avrupa Şampiyonluğu ve basketbolda Avrupa ikinciliği kazandıran Beykent Üniversitesi spor takımlarının oyuncularını, antrenörlerini ve yönetimini makamında ağırladı. Dr. Erkan Çelik ve Beykent Üniversitesi Genel Sekreteri Murat Süslü’den bilgi alan Bakan Kasapoğlu, şampiyonluklarla geri dönen başarılı öğrencilere şunları söyledi: 
"Avrupa’da ülkemizin bayrağını dalgalandıran, ülkemize Avrupa Şampiyonluğu ve ikinciliğini hediye eden Beykent Üniversitesi öğrencilerini gönülden tebrik ederim. Bu büyük başarıda emeği geçen bütün teknik ekibe ve yöneticilere şükranlarımı sunarım. Bundan sonra daha büyük başarılara imza atacağız. Bu büyük hedefte hep birlikte yürüyeceğiz." 

Şampiyonluk formalarını hediye ettiler 
Beykent Üniversitesi Erkek Voleybol Takımı ve Erkek Basketbol Takımı kaptanları ile oyuncuları, Bakan Kasapoğlu’na anı olarak şampiyonluk formalarını hediye etti. (Kurumsal)

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar