10
Pzt, Ağu
33 Yeni Haber

Talas Bayram

Spor
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber Foto:Ece Eraslan / İstikbal Mobilya Kayserispor Kulübü'nün bugün yapılacak seçimli olağanüstü kongresi öncesi polis ve taraftarlar arasında gerginlik yaşandı.

 

Kadir Has Kongre ve Spor Salonu Erciyes Salonu'nda düzenlenen önceki kongrede yer alan sarı kırmızılı taraftarlar, bu kongrede de salona girmek istedi. Ancak Sarı-kırmızılı kulüp, bu kongrede salona taraftarların alınmaması kararı verdi. Kongre salonuna giremeyeceklerini öğrenen sarı kırmızılı taraftarlar da salona girmek isteyince polisin müdahalesiyle karşılaştı.

 

İçeri alınmayan Kayserispor taraftarının yanında duran Milletvekili Baki Ersoy Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükklılıçla telefon görüşmesi yaptı,Başkanın içeri gir demesine karşılık bu çocuklar burdayken içeri girmeyeceğini belirten Ersoy, "Erol Bedirin hasta bakcıları delege olmuşlar buyursunlar ibra etsinler bu memleket bunun altından nasıl kalkar görelim. Biz bugün buraya Kayserisporun olağaüstü kongresine geldik inanın sukunet içinde geldik hep birlikte görüşlerimizi beyan edelim taraftar neye karar verirse bu arkadaşların delege dedikleri biz tanımıyoruz kişileri onlar neye karar verirse hukuk çerçevesi içinde kongreyi yapalım ve yönetimi seçelim Kayserisporumuzu düştüğü yerden kaldıralım destek amaçlı geldik ama Kayserispor tarihinde görülmemiş bir hadiseyle karşılaştık delege olmayan arkadaşların alınmaması taraftarların içeri alınmaması böyle bir durumda bizim yapacağımız şu olur eğer diyorlarsa ki delege bizim biz kendimiz ibra ederiz buyrun edin ama insanların vicdanında siz hiçbirzaman ibra olmayacaksınız biz bu işin peşini bırakmıyacağız bütün yolsuzlukları tek tek oraya çıkaracağız."dedi.

*Resmi İlanlar*

Ticaret Odasi Bayram

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar