10
Pzt, Ağu
33 Yeni Haber

Talas Bayram

Spor
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber: Ece Eraslan/ Kayserispor Olağanüstü Genel Kurulu bugün yapılarak Berna Gözbaşı, başkanlığında yeni yönetim kurulu resmen göreve başladı.


Kayserispor Olağanüstü Genel Kurulun'da söz alan Mehmet Özhasaki; “Şehirdeki ufak tefek hadiselerin bir daha yaşanmamasını istiyorum. Kayserispor deyince kimsenin eli cebine gitmiyor. Kayserispor'un dedikodusu da bitmiyor. Kamu malında gözü olanın gözü çıksın, yetim hakkı yiyenin Allah belasını versin. Kayserispor'da bir yolsuzluk varsa savcılığa verilsin. Ama namuslu insanların şerefiyle oynanmasın. Benim kulüp başkanlığı yaptığım dönem de dahil 25 yıl incelensin. Eğer ortada bir yolsuzluk varsa kimsenin günahı gizli kalmasın. Berna Başkan tüm Türkiye'nin takdirini kazandı. Elini taşın altına değil gövdesini koydu. El birliğiyle destek olmamız lazım. Bize kavga lazım.emleketime hizmet ettim görevim olmayan şeylerle de uğraştım ben bu şehirde 15 yaşındaki kızları satan pezevenklerle mücadele ettim varmıydı vardı kötülerle savaşacaksın bütün kapıları kapatacaksın böyle yönetici olunur. Recep Mamur fabrikasını Kayserispor’un parası ile yapmış Haseki de ortakmış ayıp ya. Erol Bedir başkan olmuş parasına para katmış el insaf ya. Kim kamunun parasının bir lirasını aldıysa Allah belasını versin. Bağımsız denetçiler geçmiş 25 yılı denetlesin”dedi.


İş kadını olduğu için sürekli ihracat yaptığını ve dış ticaret dengesini çok iyi bildiğini belirten Berna Gözbaşı ise, "Futbolda cari açık var. Yabancı oyunculardan dolayı çok fazla açık veriyoruz. Ben hem bakanımızla hem de ticaret bakanımızla bu konuyu konuşmak istiyorum. Biz genç bir nüfus sahip bir ülkeyiz futbolda bu kadar açık vermememiz lazım. Ben ihracatçıyım. Hiç oynamadan ayağına top değmeden sözleşmesini fesih ettiğimiz oyuncularımız var. Yabancı oyunculara dövizle borçlanıyoruz. Kur artınca borç artmış oluyor. Ekonomin gerçeklerini faiz ve kurun nereye geldiğini düşünerek, vicdanen konuşmalıyız. rkiye'nin ilk kadın başkanı olmasının dünya kamuoyuna yansımalarından da bahseden Gözbaşı, "Hiç bir kavga ve çekişmenin içinde olmak istemiyorum. Kayseri, benim başkan olmamla dünya basınında da gündem oldu. Bu benim davam değil. Hepimizin olmalı. Kadınlar eve kapandı algısını yıktık. Hep ilkler bana nasip oluyor. Anadolu'nun ortasında muhafazar olarak bilinen bir şehirde bir kulübün başkanıyım. Ülkemizin ve şehrimizin bu sayede tanıtımını konuşalım."diye konuştu.

*Resmi İlanlar*

Ticaret Odasi Bayram

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar