FLAŞ! Taraftardan gönderme: Fenerli yönetici...

Spor

Haber: Şeref Kahraman/ İstikbal Mobilya Kayserispor’un olağanüstü genel kuruluna alınmayan taraftarlar açıklama yaptı: “Üstüne görev olmayan Kayserispor mazisi 3 yıl olan Fatih Çağlar Öcal isimli Fenerbahçeli yöneticinin delege olan 25 yıllık taraftarlarımızı kongre salonuna aldırmamaya çalışmasıyla ufak çaplı olaylar çıkmıştır. Taktir Kayserispor’a gönül verenlerindir.”

 

Kapalı Kale Taraftarlar Derneği adına genel kurulda yaşanan olaylar İle ilgili yapılan açıklamada, aynen şu satırlara yer verildi: “Gerçekleşen genel kurulumuza daha önce hiç bir şekilde uygulanmayan taraftar alınmama kararı uygulanmıştır.

Kayserisporumuzun çok önemli günlerinde her şeyi bilmesi gereken taraftarın o salona alınmaması kabul edilemez! Orada taraftar olmayacaksa Kayserispor’u kime anlatacaksınız? Kayserispor ile hiç bir alakası olmayıpta kendinizin yerleştirdiği delegelere mi anlatacaksınız!

Diğer taraftan üstüne görev olmayan Kayserispor mazisi 3 yıl olan Fatih Çağlar Öcal isimli Fenerbahçeli yöneticinin delege olan 25 yıllık taraftarlarımızı kongre salonuna aldırmamaya çalışmasıyla ufak çaplı olaylar çıkmıştır. Taktir Kayserispor’a gönül verenlerindir.”

0
0
0
s2smodern
powered by social2s

*Resmi İlanlar*

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar