ANTRENMANA EVDEN DEVAM…

Spor

Haber: Azim Deniz - Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüs, spor dünyasını da etkiledi. Futbolcular, evinizden çıkmayın uyarısının ardından evlerine kapanırken, antrenmanı da ihmal etmiyor.

 

Virüsün en yoğun şekilde hissedildiği ve 'evde kal' uyarısı yapıldığı Türkiye’de futbolcular antrenmanlarını evden sürdürüyor.

Liglerin ertelenmesiyle birlikte Hes Kablo Kayserispor’da futbolcular evlerinde vakit geçirirken bireysel antrenmanlarını da sürdürüyor. Salı gününe kadar futbolculara izin veren Hes Kablo Kayserispor’da yıldız futbolcu PedroHenrique evde sporuna devam ediyor.

Ayrıca Hes Kablo Kayserispor U19’un parlayan yıldızı Yiğit Yavuz Deniz de evde antrenmanlarını sürdürüyor. Deniz’in evde bir odaya kurduğu sistem ile kondisyonunu artırmaya devam ediyor.

Kulüpten yapılan uyarıda ise, “COVID 19 nedeniyle sizler de #EvdeKal’dığınız süre boyunca beslenmenize dikkat edin ve spor yapmayı ihmal etmeyin” denildi.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s

*Resmi İlanlar*

reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar
Biz Bize Yeteriz Türkiyem
Reklam