Kayserispor’dan Fatih Terim’e ‘geçmiş olsun’ mesajı

Spor

Haber: İlhan Deniz - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklamasının ardından spor camiasından tecrübeli teknik adam için geçmiş olsun mesajları yayımlandı.

 

Galatasaray’ın teknik direktörü Fatih Terim sosyal medya hesabından üzücü haberi şöyle duyurmuştu: “Bugün yapılan test sonuçlarına göre Corona Virüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En kısa zamanda haberleşmek üzere..”

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Fatih Terim ile ilgili yaptığı açıklamada, “Türk futboluna yön veren en önemli kişilerden Fatih Terim'in en kısa sürede kaldığı yerden devam edeceğine inanıyor, acil şifalar diliyorum. İnşallah ‘Nerede kalmıştık’ diyerek aramıza döneceksiniz” dedi.

Kayserispor’un başkan yardımcısı ve basın sözcüsü Mustafa Tokgöz de “Türk futboluna kazandırdığı ve kattığı değerler ile hepimizin gönlünü kazanmış değerli hocamız Fatih Terim’e çok geçmiş olsun diliyorum” diye konuştu.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s

*Resmi İlanlar*

reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar
Biz Bize Yeteriz Türkiyem
Reklam