05
Çrş, Ağu
20 Yeni Haber

Talas Bayram

Spor
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber: İlhan DENİZ / Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, “Biz bu toprağa alın terimizi döktük, iyiler, iyi niyetle hareket edenler elbet bir şekilde kazanır” dedi.

 

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kendisine desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür etti.

Başkan Gözbaşı, alın terinin ne kadar kıymetli olduğunu belirttiği açıklamasında, “Bir söz var ‘Alın teriyle ıslanan toprak kurumaz’ diye... Yurt geneli ve dışından bana destek mesajları gönderen herkese teşekkür ediyorum. Biz bu toprağa alın terimizi döktük. İyiler, iyi niyetle hareket edenler elbet bir şekilde kazanır” ifadelerini kullandı.

KADINA ŞİDDETE DUR DE

Kulüpler Birliği Vakfı ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın kadına yönelik şiddeti engellemek ve toplumsal farkındalığı artırmak için hayata geçirdiği "Kadına şiddete dur de!" projesinin basın toplantısı, Vakfın Maslak'taki merkezinde gerçekleştirildi.

kadınasiddet 1

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Kulüpler Birliği'nin "Kadına Karşı Şiddete Dur De" kampanyasına katılan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımız sayın Zehra Zümrüt Selçuk, Mecnun Otyakmaz ve kulüplerin kadın yöneticileri ile bir araya geldik. Tüm taraftarların çağrımıza ses vermesini diliyorum” dedi.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar